K 5 Power Control Home&Brush KÄRCHER
Vysokotlaký čistič,KÄRCHER K 5 Power Control Home&Brush,,Technické údaje,Druh proudu (V/Hz) 230 / 50,Tlak (bar/MPa) 20 - max. 145 / 2 - max. 14,5,Průtok (l/h) max. 500,Plošný výkon (m²/h) 40,Teplota přívodní vody (°C) max. 40,Příkon (kW) 2,1,Připojovací kabel (m) 5,,Obsah balení,Sada pro domácnost: Čistič povrchů T 5, čistič na kámen a fasádu 3 v 1 (1 l),Mycí kartáč,Čisticí prostředek: Univerzální čistič RM 626,Vysokotlaká pistole: G 160 Q Power Control,Tryska Vario Power Jet,Rotační tryska,Vysokotlaká hadice: 10 m, Premium Flex,Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4",,Vybavení,Integrovaná ú
Vysokotlaký čistič
KÄRCHER K 5 Power Control Home&Brush
Technické údaje
Druh proudu (V/Hz) 230 / 50
Tlak (bar/MPa) 20 - max. 145 / 2 - max. 14,5
Průtok (l/h) max. 500
Plošný výkon (m²/h) 40
Teplota přívodní vody (°C) max. 40
Příkon (kW) 2,1
Připojovací kabel (m) 5
Obsah balení
Sada pro domácnost: Čistič povrchů T 5, čistič na kámen a fasádu 3 v 1 (1 l)
Mycí kartáč
Čisticí prostředek: Univerzální čistič RM 626
Vysokotlaká pistole: G 160 Q Power Control
Tryska Vario Power Jet
Rotační tryska
Vysokotlaká hadice: 10 m, Premium Flex
Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
Vybavení
Integrovaná úložná síťka
Quick Connect na straně přístroje
Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím: Systém Plug 'n' Clean
Teleskopické madlo
Motorchlazený vodou vhodný pro delší práci
Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
Sání vody
Rozměry
Hmotnost bez příslušenství (kg) 12,2
Hmotnost včetně obalu (kg) 19,8
Rozměry (D x Š x V) (mm) 405 x 306 x 584
KÄRCHER K 5 Power Control Home&Brush
Technické údaje
Druh proudu (V/Hz) 230 / 50
Tlak (bar/MPa) 20 - max. 145 / 2 - max. 14,5
Průtok (l/h) max. 500
Plošný výkon (m²/h) 40
Teplota přívodní vody (°C) max. 40
Příkon (kW) 2,1
Připojovací kabel (m) 5
Obsah balení
Sada pro domácnost: Čistič povrchů T 5, čistič na kámen a fasádu 3 v 1 (1 l)
Mycí kartáč
Čisticí prostředek: Univerzální čistič RM 626
Vysokotlaká pistole: G 160 Q Power Control
Tryska Vario Power Jet
Rotační tryska
Vysokotlaká hadice: 10 m, Premium Flex
Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
Vybavení
Integrovaná úložná síťka
Quick Connect na straně přístroje
Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím: Systém Plug 'n' Clean
Teleskopické madlo
Motorchlazený vodou vhodný pro delší práci
Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
Sání vody
Rozměry
Hmotnost bez příslušenství (kg) 12,2
Hmotnost včetně obalu (kg) 19,8
Rozměry (D x Š x V) (mm) 405 x 306 x 584
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké a parní čističe |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.8 kg |
| EAN: | 4066529155818 |
| Motor: | ELEKTROMOTOR |
| Příkon: | 2 100 W |
| Maximální tlak: | 145 MPa |
| Průtok: | 500 l |
| Výška: | 58,4 cm |
| Šířka: | 30,6 cm |
| Hloubka: | 40,5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 19,8 kg |
| Part Number: | 1.324-709.0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
