Konvice na kávu LAVENDER 1l sklo+PH BÍ
Čajová konvice Marble 1000 ml OK, skleněná konvice s plastovými doplňky, odolnost skla do 100 st. C (sklo není varné).
Konvice na kávu LAVENDER 1 l, sklo + PH, BÍ.
objem: 1 l
materiál: sklo, plast
barva: bíílá
Čajová konvice Marble 1000 ml OK.
Skleněná konvice s plastovými doplňky, odolnost skla do 100 st. C (sklo není varné).
objem: 1 l
materiál: sklo, plast
barva: bíílá
Čajová konvice Marble 1000 ml OK.
Skleněná konvice s plastovými doplňky, odolnost skla do 100 st. C (sklo není varné).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné sklo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8591022474303 |
| Výška přepravní: | 25cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 4,225dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,65kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
