Konvice KIRSTY 0,75l skl.se sítkem, víčko PH, rukojeť skl.
Konvice KIRSTY o objemu 750 ml je skleněná konvice s filtrem, vhodná pro přípravu různých čajů, kávy, ale také domácích limonád. Odolnost skla do 100 st. C. Dno konvice je o rozměru 9,5 x 9,5 cm.
Konvice KIRSTY 0,75 l, sklenšná se sítkem, víčko PH, rukojeť skleněná.
objem: 0,75 l
materiál: sklo, plast
Konvice KIRSTY o objemu 750 ml je skleněná konvice s filtrem, vhodná pro přípravu různých čajů, kávy, ale také domácích limonád.
Odolnost skla do 100 st. C.
Dno konvice je o rozměru 9,5 x 9,5 cm.
objem: 0,75 l
materiál: sklo, plast
Konvice KIRSTY o objemu 750 ml je skleněná konvice s filtrem, vhodná pro přípravu různých čajů, kávy, ale také domácích limonád.
Odolnost skla do 100 st. C.
Dno konvice je o rozměru 9,5 x 9,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné sklo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022505441 |
| Výška přepravní: | 13,5cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Objem přepravní: | 2,6325dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,3kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
