Dóza FRIGOVERRE kul. 0,813l pr.12x10cm skl.+PP víčko MO
Dóza FRIGOVERRE 813 ml je vhodná k uchovávání i přípravě potravin. Dóza je vhodná do myčky, bez víčka do mikrovlnky. Víčko je vzduchotěsné.
Dóza FRIGOVERRE kulatá 0,813 l, pr. 12 x 10 cm, skl.+PP víčko MO.
objem: 0,813 l
průměr: 12 cm
výška: 10 cm
materiál: sklo, polypropylenové víčko
barva víčka: modrá
Dóza FRIGOVERRE je vhodná k uchovávání i přípravě potravin.
Dóza je vhodná do myčky, bez víčka do mikrovlnky.
Víčko je vzduchotěsné.
myčka: ano
mikrovlnka: ano - bez víka
UPOZORNĚNÍ: teplotní rozpětí -20 st. C až +70 st. C.
objem: 0,813 l
průměr: 12 cm
výška: 10 cm
materiál: sklo, polypropylenové víčko
barva víčka: modrá
Dóza FRIGOVERRE je vhodná k uchovávání i přípravě potravin.
Dóza je vhodná do myčky, bez víčka do mikrovlnky.
Víčko je vzduchotěsné.
myčka: ano
mikrovlnka: ano - bez víka
UPOZORNĚNÍ: teplotní rozpětí -20 st. C až +70 st. C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Užitkové sklo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8001133391401 |
| Výška přepravní: | 10,5cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 1,7745dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,447kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
