ÚSTNÍ SPRCHA S STAN. O300 OZONE TRUELIFE
Ústní sprcha,TRUELIFE Statin O300 Ozone,PN TLAFSO300,,LCD displej,Časovač,StreamTrue,OzoneTrue,Ozonizace vody,,Objem nádržky 600 ml,Nastavitelný tlak 30 – 125 PSI,360° otočná hlavice,10 úrovní tlaku,6 trysek,,Síťové napájení,,Voděodolnost IPX4,,Rozměry(ŠxVxH) 19,50 × 20,10 × 11,50 cm,Hmotnost 995 g,Barva Bílá/Zelená,,Obsah balení,Ústní sprcha AquaFloss Station O300 Ozone,Náhradní trysky Station 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal,1× AAA baterie do rukojeti,Návod
Ústní sprcha
TRUELIFE Statin O300 Ozone
PN TLAFSO300
LCD displej
Časovač
StreamTrue
OzoneTrue
Ozonizace vody
Objem nádržky 600 ml
Nastavitelný tlak 30 – 125 PSI
360° otočná hlavice
10 úrovní tlaku
6 trysek
Síťové napájení
Voděodolnost IPX4
Rozměry(ŠxVxH) 19,50 × 20,10 × 11,50 cm
Hmotnost 995 g
Barva Bílá/Zelená
Obsah balení
Ústní sprcha AquaFloss Station O300 Ozone
Náhradní trysky Station 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal
1× AAA baterie do rukojeti
Návod
TRUELIFE Statin O300 Ozone
PN TLAFSO300
LCD displej
Časovač
StreamTrue
OzoneTrue
Ozonizace vody
Objem nádržky 600 ml
Nastavitelný tlak 30 – 125 PSI
360° otočná hlavice
10 úrovní tlaku
6 trysek
Síťové napájení
Voděodolnost IPX4
Rozměry(ŠxVxH) 19,50 × 20,10 × 11,50 cm
Hmotnost 995 g
Barva Bílá/Zelená
Obsah balení
Ústní sprcha AquaFloss Station O300 Ozone
Náhradní trysky Station 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal
1× AAA baterie do rukojeti
Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ústní sprchy a centra |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 8594175357677 |
| Napájení: | SÍŤ |
| Časovač: | Ano |
| Výška: | 20,1 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Hloubka: | 11,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ/ZELENÁ |
| Hmotnost výrobku: | 995 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
