Umyvadlo čtverec 38x38x15cm, 13l, s výlevkou PH ZE
Jistě oceníte jeho všestranné využití.
Umyvadlo čtverec 38 x 38 x 15 cm, 13 l, s výlevkou, PH ZE.
rozměry: 38 x 38 x 15 cm
objem: 13 l
materiál: plast
barva: zelená
Plastové umyvadlo je ideálním pomocníkem pro domácnost.
Jistě oceníte jeho všestranné využití.
rozměry: 38 x 38 x 15 cm
objem: 13 l
materiál: plast
barva: zelená
Plastové umyvadlo je ideálním pomocníkem pro domácnost.
Jistě oceníte jeho všestranné využití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlo čtverec |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4052396082517 |
| Výška přepravní: | 14cm |
| Šířka přepravní: | 40cm |
| Hloubka přepravní: | 40cm |
| Objem přepravní: | 22,4dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,285kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
