HF210HXP011 AKUMULÁTOROVÝ VYSAVAČ HOOVER
Tyčový vysavač 2v1,Hoover HF210HXP 011 Plus,,Typ vysavače:,Bezsáčkový,Tyčový,Konstrukce: Stojanový (Tyčový),,Příkon: 165 W,Kapacita baterie: 2500 mAh,Výdrž baterie: 45 min,Doba nabíjení: 3,5 h,Napájení: Aku,,Objem sáčku/nádoby: 1 l,Kompatibilita: HOn,,Typ filtru:,EPA E10,Omyvatelný filtr,Hubice: Štěrbinová,Další výbava: Osvětlení hubice,,Regulace výkonu,Typ držáku: Nástěnný držák,Stupěň výkonu: 2,,Výška: 110,3 cm,Šířka: 25,9 cm,Hloubka: 20,4 cm,Hmotnost: 2,61 kg,Barva fialová/černá
Tyčový vysavač 2v1
Hoover HF210HXP 011 Plus
Typ vysavače:
Bezsáčkový
Tyčový
Konstrukce: Stojanový (Tyčový)
Příkon: 165 W
Kapacita baterie: 2500 mAh
Výdrž baterie: 45 min
Doba nabíjení: 3,5 h
Napájení: Aku
Objem sáčku/nádoby: 1 l
Kompatibilita: HOn
Typ filtru:
EPA E10
Omyvatelný filtr
Hubice: Štěrbinová
Další výbava: Osvětlení hubice
Regulace výkonu
Typ držáku: Nástěnný držák
Stupěň výkonu: 2
Výška: 110,3 cm
Šířka: 25,9 cm
Hloubka: 20,4 cm
Hmotnost: 2,61 kg
Barva fialová/černá
Hoover HF210HXP 011 Plus
Typ vysavače:
Bezsáčkový
Tyčový
Konstrukce: Stojanový (Tyčový)
Příkon: 165 W
Kapacita baterie: 2500 mAh
Výdrž baterie: 45 min
Doba nabíjení: 3,5 h
Napájení: Aku
Objem sáčku/nádoby: 1 l
Kompatibilita: HOn
Typ filtru:
EPA E10
Omyvatelný filtr
Hubice: Štěrbinová
Další výbava: Osvětlení hubice
Regulace výkonu
Typ držáku: Nástěnný držák
Stupěň výkonu: 2
Výška: 110,3 cm
Šířka: 25,9 cm
Hloubka: 20,4 cm
Hmotnost: 2,61 kg
Barva fialová/černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčové vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.07 kg |
| EAN: | 8059019109190 |
| Napájení: | AKU |
| Konstrukce: | STOJANOVÝ (TYČOVÝ) |
| Výdrž baterie: | 45 min |
| Doba nabíjení: | 3,5 hod |
| Počet akumulátorů: | 1 |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Objem sáčku/nádoby: | 1 l |
| Nástěnný držák: | Nástěnný držák |
| Výška: | 110,3 cm |
| Šířka: | 25,9 cm |
| Hloubka: | 20,4 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 2,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
