BBH3ZOO25 TYČOVÝ AKU VYSAVAČ BOSCH
2v1: aku a ruční vysavač v jednom,Li-Ion technologie: aku baterie se starají o dlouhotrvající vysoký výkon,Vhodný pro všechny druhy podlahových krytin,2 stupně výkonu,Omyvatelný filtr,Snadné vyjímání a vyprazdňování zásobníku na prach,EasyClean systém: snadné vyjmutí a čištění kartáče v hubici,Pohodlný úklid v bytě i autě díky sadě příslušenství,Extrémně flexibilní kloub trysky,Samostatně stojící architektura pro jednoduché umístění,Možnost flexibilního nabíjení u každé zásuvky,Provozní doba: 55min,Mimořádně robustní kartáč na nábytek 2v1 s hubicí na čalounění,Ohebná výsuvná hubice na štěrbiny
2v1: aku a ruční vysavač v jednom
Li-Ion technologie: aku baterie se starají o dlouhotrvající vysoký výkon
Vhodný pro všechny druhy podlahových krytin
2 stupně výkonu
Omyvatelný filtr
Snadné vyjímání a vyprazdňování zásobníku na prach
EasyClean systém: snadné vyjmutí a čištění kartáče v hubici
Pohodlný úklid v bytě i autě díky sadě příslušenství
Extrémně flexibilní kloub trysky
Samostatně stojící architektura pro jednoduché umístění
Možnost flexibilního nabíjení u každé zásuvky
Provozní doba: 55min
Mimořádně robustní kartáč na nábytek 2v1 s hubicí na čalounění
Ohebná výsuvná hubice na štěrbiny
Zásobník na prach o objemu L
Doba nabíjení: 4-5 h
Napětí: 25,2 V
Rozměry: 115 × 26,5 × 18 cm (v × š × h)
Hmotnost: 3 kg
Li-Ion technologie: aku baterie se starají o dlouhotrvající vysoký výkon
Vhodný pro všechny druhy podlahových krytin
2 stupně výkonu
Omyvatelný filtr
Snadné vyjímání a vyprazdňování zásobníku na prach
EasyClean systém: snadné vyjmutí a čištění kartáče v hubici
Pohodlný úklid v bytě i autě díky sadě příslušenství
Extrémně flexibilní kloub trysky
Samostatně stojící architektura pro jednoduché umístění
Možnost flexibilního nabíjení u každé zásuvky
Provozní doba: 55min
Mimořádně robustní kartáč na nábytek 2v1 s hubicí na čalounění
Ohebná výsuvná hubice na štěrbiny
Zásobník na prach o objemu L
Doba nabíjení: 4-5 h
Napětí: 25,2 V
Rozměry: 115 × 26,5 × 18 cm (v × š × h)
Hmotnost: 3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčové vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.82 kg |
| EAN: | 4242005109951 |
| Bezsáčkový: | Ano |
| Hlučnost: | 81 dB |
| Napájení: | AKU |
| Mokré vysávání: | Ne |
| Konstrukce: | 2 in 1 |
| Mikro filtr: | Ne |
| Indikátor zanesení filtru: | Ne |
| Turbokartáč: | NE |
| Stav zboží: | Rozbalené |
| Výdrž baterie: | 55 min |
| Doba nabíjení: | 5 hod |
| Počet akumulátorů: | 1 |
| Regulace výkonu: | Ne |
| Objem sáčku/nádoby: | 0,4 l |
| Nástěnný držák: | NE |
| Výška: | 115 cm |
| Šířka: | 26,5 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Barva: | ČERVENÁ |
| Hmotnost výrobku: | 3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
