Tyč záclonová Al 120cm
Hliníková nelakovaná tyč. Tyč je ze železného materiálu potaženého hliníkovým pásem. Používá se na uchycení závěsů nebo záclon.
pouze osobní odběr
Tyč záclonová 120 cm Al.
délka: 120 cm
materiál: hliník
Hliníková nelakovaná tyč. Tyč je ze železného materiálu potaženého hliníkovým pásem. Používá se na uchycení závěsů nebo záclon.
délka: 120 cm
materiál: hliník
Hliníková nelakovaná tyč. Tyč je ze železného materiálu potaženého hliníkovým pásem. Používá se na uchycení závěsů nebo záclon.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyč záclonová Al |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595047813000 |
| Šířka přepravní: | 2cm |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Hloubka přepravní: | 120cm |
| Objem přepravní: | 1,08dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,3kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
