Tvořítko na plněné pečivo 18cm PH
Tvořítko na plněné pečivo je vynikající pro přípravu sladkých i slaných, pečených i vařených taštiček a plněných těstovin.
průměr: 18 cm
materiál: plast
Tvořítko na plněné pečivo je vynikající pro přípravu sladkých i slaných, pečených i vařených taštiček a plněných těstovin.
materiál: plast
Tvořítko na plněné pečivo je vynikající pro přípravu sladkých i slaných, pečených i vařených taštiček a plněných těstovin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tvořítko na plněné pečivo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594011950062 |
| Šířka přepravní: | 19cm |
| Výška přepravní: | 23,5cm |
| Hloubka přepravní: | 3,5cm |
| Objem přepravní: | 1,56275dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,15kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
