QE77S90H OLED TV SAMSNG
OLED SMART televize,SAMSUNG QE77S90H,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 196 cm,Úhlopříčka v palcích: 77",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: Self-illuminating Pixels,LED podsvícení: Self-illuminating Pixels,Operační systém: Tizen Smart TV,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu: HDR10+,,Systém repro: 2.1,Výkon reproduktorů: 40 W,Obnovovací frekvence: 165 Hz Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 112 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh,Energetická třída: E,Energetická třída HDR: E,Frekvence: 165 Hz Hz,Pozorovací úhel: Ultra široké pozorovací úhly,Konektory:,Display Port,HDMI,Jack 3,5 mm,RJ-45,USB,P
OLED SMART televize
SAMSUNG QE77S90H
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 196 cm
Úhlopříčka v palcích: 77"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: Self-illuminating Pixels
LED podsvícení: Self-illuminating Pixels
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu: HDR10+
Systém repro: 2.1
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 165 Hz Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 112 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: E
Frekvence: 165 Hz Hz
Pozorovací úhel: Ultra široké pozorovací úhly
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2 x USB-A
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce: matný displej
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: TV bude skvěle vypadat na zdi i ve volném prostoru.
Herní funkce: FreeSync Premium Pro
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 400 x 300
Stojan: Středová noha
Výška: 105,86 cm
Šířka: 171,85 cm
Hloubka: 35,9 cm
Hmotnost: 36,6 kg
Rozměry bez podstavce: 171,85 x 98,76 x 4,49 cm
Rozměry: 171,85 x 105,86 x 35,9 cm
Barva: Černá
SAMSUNG QE77S90H
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 196 cm
Úhlopříčka v palcích: 77"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: Self-illuminating Pixels
LED podsvícení: Self-illuminating Pixels
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu: HDR10+
Systém repro: 2.1
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 165 Hz Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 112 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: E
Frekvence: 165 Hz Hz
Pozorovací úhel: Ultra široké pozorovací úhly
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2 x USB-A
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce: matný displej
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: TV bude skvěle vypadat na zdi i ve volném prostoru.
Herní funkce: FreeSync Premium Pro
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 400 x 300
Stojan: Středová noha
Výška: 105,86 cm
Šířka: 171,85 cm
Hloubka: 35,9 cm
Hmotnost: 36,6 kg
Rozměry bez podstavce: 171,85 x 98,76 x 4,49 cm
Rozměry: 171,85 x 105,86 x 35,9 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 70-88'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 45.9 kg |
| EAN: | 8806097953081 |
| Energetická třída: | E |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | OLED |
| Systém repro: | 2.1 |
| Výkon reproduktorů: | 40 W |
| Kvalita obrazu: | HDR10+ |
| Úhlopříčka v palcích: | 77 " |
| Úhlopříčka v cm: | 196 cm |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 112 kWh |
| Energetická třída HDR: | E |
| Obnovovací frekvence: | 165 Hz |
| Frekvence: | 165 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Středová noha |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| Duální tuner: | Ano |
| VESA uchycení: | 400 x 300 |
| Certifikační instituce: | EC |
| USB: | 2 x |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2571496 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | TIZEN |
| Obraz v obrazu (PIP): | Ano |
| Pozorovací úhel: | ULTRA ŠIROKÉ POZOROVACÍ ÚHLY |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 154 mm |
| Šířka s obalem: | 1 885 mm |
| Hloubka s obalem: | 180 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 4 |
| Výška: | 105,86 cm |
| Šířka: | 171,85 cm |
| Hloubka: | 35,9 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 171,85 x 98,76 x 4,49 cm |
| Hmotnost výrobku: | 36,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
