TV 65W93BE6 LED TV PANASONIC
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: PANASONIC
Informační list výrobku
LED televize,Panasonic TV 65W93BE6,,Úhlopříčka 65"/164 cm,Funkce AI,Modelový rok 2025,Frekvence 144 Hz,Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160,Kvalita obrazu Dolby Vision IQ,LED podsvícení Direct Full Array,Typ obrazovky LED,,Úhlopříčka 164 cm,Úhlopříčka v palcích 65 ",Stojan Středová noha,Časovač vypnutí,Další funkce Skylink Fast Scan,DLNA,Hbbtv (červené tlačítko),Obraz v obrazu (PIP),Přehrává z USB,,Kompatibilita Amazon Alexa,Herní funkce AMD FreeSync Premium,Systém repro 2.0,Výkon reproduktorů 20 W,CI slot,EKO senzor,Smart TV,Konektory HDMI/USB/Wi-Fi,Počet HDMI 4x,Připojení sluchátek,Wi-Fi Integrova
Dostupnost Skladem
Kód: 35062656
TV 65W93BE6 LED TV PANASONIC
Značka: PANASONIC
LED televize
Panasonic TV 65W93BE6
Úhlopříčka 65"/164 cm
Funkce AI
Modelový rok 2025
Frekvence 144 Hz
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Kvalita obrazu Dolby Vision IQ
LED podsvícení Direct Full Array
Typ obrazovky LED
Úhlopříčka 164 cm
Úhlopříčka v palcích 65 "
Stojan Středová noha
Časovač vypnutí
Další funkce Skylink Fast Scan
DLNA
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
Přehrává z USB
Kompatibilita Amazon Alexa
Herní funkce AMD FreeSync Premium
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 20 W
CI slot
EKO senzor
Smart TV
Konektory HDMI/USB/Wi-Fi
Počet HDMI 4x
Připojení sluchátek
Wi-Fi Integrovaná
USB 3x
Komunikace BLUETOOTH,WIFI
Ethernet (LAN)
Operační systém Fire OS
Spotřeba energie/1000h HDR 232 (KWH)
Spotřeba energie/1000h SDR 84 (KWH)
Energetická třída G
Barva Stříbrná
Výška 88,3 cm
Šířka 145,3 cm
Hloubka 32 cm
Hmotnost 25,5kg
Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 84 x 145,3 x 8,3 cm
Rozměry (VxŠxH) 88,3 x 145,3 x 32 cm
VESA uchycení 400 × 300
TV tunery DVB-T2/C/S2
Doplňkové parametry
Kategorie: TV LED/OLED 60-65''
Záruka: 24
Hmotnost: 33 kg
EAN: 5025232980147
Energetická třída: G
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: LED
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Úhlopříčka v palcích: 65 "
Úhlopříčka v cm: 164 cm
Rozlišení: 4K - UHD 3840x2160
Funkce AI: ANO
Energetická třída HDR: G
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Frekvence: 144 Hz
HBBTV (červené tlačítko): Ano
Modelový rok: 2025
Tuner pozemní TV (DVB-T): DVB-T2
Stojan: Středová noha
Tuner kabelové TV (DVB-C): DVB-C
Satelitní tuner (DVB-S): DVB-S2
VESA uchycení: 400 x 300
Certifikační instituce: EC
USB: 3 x
Název certifikace: EPREL
Kód certifikace: 2203410
Přehrává z USB: Video/Foto/MP3
Záznam TV vysílání na USB: Ano
Obraz v obrazu (PIP): Ano
EKO senzor: Ano
Časovač vypnutí: Ano
DLNA: Ano
Ethernet (LAN): Ano
WiFi: INTEGROVANÁ
CI slot: Ano
Výška s obalem: 960 mm
Šířka s obalem: 192 mm
Hloubka s obalem: 1 740 mm