OLED65B6ELC OLED AI TV LG
OLED SMART televize,LG OLED65B6ELC,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 164 cm,Úhlopříčka v palcích: 65",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: OLED,Operační systém: WebOS,Modelový rok: 2026,Funkce AI:,Ano,Gemini,MS Copilot,Kvalita obrazu:,DOLBY VISION,HDR10,HLG,UHD UPSCALER,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 120 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 153 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 90 kWh,Energetická třída: F,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 120 Hz,Doba odezvy: 0,1,Konektory:,HDMI,RJ-45,USB,Počet HDMI: 4,Wi-Fi: Integrovaná,USB: 1×,Komunikace:,Apple Airplay 2,Blueto
OLED SMART televize
LG OLED65B6ELC
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 164 cm
Úhlopříčka v palcích: 65"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: OLED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2026
Funkce AI:
Ano
Gemini
MS Copilot
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 153 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 90 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 120 Hz
Doba odezvy: 0,1
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: LG OLED TV s Dolby Vision&Atmos
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
Apple Home
Google Home
LG ThinQ
Philips Hue
Herní funkce:
AMD FreeSync Premium
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
Nvidia G-SYNC
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
Voyo
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300×200
Stojan: Boční nohy
Výška: 90 cm
Šířka: 144,9 cm
Hloubka: 21,8 cm
Hmotnost: 17,3 kg
Rozměry bez podstavce: 83.2 x 144.9 x 14.49 cm cm
Rozměry: 90 x 144.9 x 21.8 cm cm
Barva: Černá
LG OLED65B6ELC
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 164 cm
Úhlopříčka v palcích: 65"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: OLED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2026
Funkce AI:
Ano
Gemini
MS Copilot
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 153 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 90 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 120 Hz
Doba odezvy: 0,1
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: LG OLED TV s Dolby Vision&Atmos
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
Apple Home
Google Home
LG ThinQ
Philips Hue
Herní funkce:
AMD FreeSync Premium
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
Nvidia G-SYNC
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
Voyo
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300×200
Stojan: Boční nohy
Výška: 90 cm
Šířka: 144,9 cm
Hloubka: 21,8 cm
Hmotnost: 17,3 kg
Rozměry bez podstavce: 83.2 x 144.9 x 14.49 cm cm
Rozměry: 90 x 144.9 x 21.8 cm cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 60-65'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24.4 kg |
| EAN: | 8806096768440 |
| Energetická třída: | F |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | OLED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | UHD UPSCALER |
| Úhlopříčka v palcích: | 65 " |
| Úhlopříčka v cm: | 164 cm |
| Rozlišení: | 4K - UHD 3840x2160 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 90 kWh |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 153 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Frekvence: | 120 Hz |
| Funkce AI: | MS COPILOT |
| Doba odezvy: | 0,1 ms |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVBT2-HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 300 x 200 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2612939 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysílání na USB: | Ano |
| Operační systém: | WEBOS |
| Obraz v obrazu (PIP): | Ano |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 950 mm |
| Šířka s obalem: | 1 600 mm |
| Hloubka s obalem: | 172 mm |
| Počet HDMI: | 4 |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 144,9 cm |
| Hloubka: | 21,8 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 83.2 x 144.9 x 14.49 cm |
| Hmotnost výrobku: | 17,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
