OLED55C56LB OLED TV LG
Informační list výrobku
OLED SMART televize,LG OLED55C56LB,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 139 cm,Úhlopříčka v palcích: 55",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: OLED,LED podsvícení: OLED,Operační systém: WebOS,Modelový rok: 2025,Funkce AI:,Ano,MS Copilot,Kvalita obrazu:,DOLBY VISION,HDR10,HLG,,Systém repro: 2.2,Výkon reproduktorů: 40 W,Obnovovací frekvence: 120 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 191 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 84 kWh,Energetická třída: G,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 144 Hz,Doba odezvy: 0,1,,DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C2,DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2,DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2
OLED SMART televize
LG OLED55C56LB
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 139 cm
Úhlopříčka v palcích: 55"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: OLED
LED podsvícení: OLED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2025
Funkce AI:
Ano
MS Copilot
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10
HLG
Systém repro: 2.2
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 191 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 84 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 144 Hz
Doba odezvy: 0,1
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C2
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery:
DVB-T2/C/S2
DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 3×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Procesor α9 4K AI Gen8
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
LG ThinQ
Herní funkce:
AMD FreeSync Premium
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
Nvidia G-SYNC
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300 × 200
Stojan: Středová noha
Výška: 75,7 cm
Šířka: 122,2 cm
Hloubka: 23 cm
Hmotnost: 16 kg
Rozměry bez podstavce: 70.3 x 122.2 x 4.51 cm
Rozměry: 75.7 x 122.2 x 23.0 cm
Barva: Černá
LG OLED55C56LB
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 139 cm
Úhlopříčka v palcích: 55"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: OLED
LED podsvícení: OLED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2025
Funkce AI:
Ano
MS Copilot
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10
HLG
Systém repro: 2.2
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 191 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 84 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 144 Hz
Doba odezvy: 0,1
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C2
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery:
DVB-T2/C/S2
DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 3×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Procesor α9 4K AI Gen8
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
LG ThinQ
Herní funkce:
AMD FreeSync Premium
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
Nvidia G-SYNC
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300 × 200
Stojan: Středová noha
Výška: 75,7 cm
Šířka: 122,2 cm
Hloubka: 23 cm
Hmotnost: 16 kg
Rozměry bez podstavce: 70.3 x 122.2 x 4.51 cm
Rozměry: 75.7 x 122.2 x 23.0 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 55-58'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.3 kg |
| EAN: | 8806096361924 |
| Energetická třída: | G |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | OLED |
| Systém repro: | 2.2 |
| Výkon reproduktorů: | 40 W |
| Kvalita obrazu: | HLG |
| Úhlopříčka v palcích: | 55 " |
| Úhlopříčka v cm: | 139 cm |
| Rozlišení: | 4K - UHD 3840x2160 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 84 kWh |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 191 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Frekvence: | 144 Hz |
| Funkce AI: | MS COPILOT |
| Doba odezvy: | 0,1 ms |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2025 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Středová noha |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C2 |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 300 x 200 |
| Certifikační instituce: | EC |
| USB: | 3 x |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2221807 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysílání na USB: | Ano |
| Operační systém: | WEBOS |
| Obraz v obrazu (PIP): | Ano |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 810 mm |
| Šířka s obalem: | 1 360 mm |
| Hloubka s obalem: | 187 mm |
| Počet HDMI: | 4 |
| Výška: | 75,7 cm |
| Šířka: | 122,2 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 70.3 x 122.2 x 4.51 cm |
| Hmotnost výrobku: | 16 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
