58A6S LED TV HISENSE
LED SMART televize,HISENSE 58A6S,,Smart TV,úhlopříčka cm: 146 cm,úhlopříčka palcích: 58",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2163,Typ obrazovky: LED,LED podsvícení: Direct LED,OS: Vidaa,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu:,DOLBY VISION,HDR10+,HLG,UHD UPSCALER,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 60 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 110 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 70 kWh,Energetická třída: E,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 60 Hz,Doba odezvy: 8,Pozorovací úhel: 178,DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C,,DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2,DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC,TV t
LED SMART televize
HISENSE 58A6S
Smart TV
úhlopříčka cm: 146 cm
úhlopříčka palcích: 58"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2163
Typ obrazovky: LED
LED podsvícení: Direct LED
OS: Vidaa
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10+
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 110 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 70 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Doba odezvy: 8
Pozorovací úhel: 178
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVB-T/T2/C/S/S2
Kompositní video vstup AV
Konektory:
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2×
Komunikace:
5G
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Art mode
Calman
Filmmaker mode
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Kompatibilita: ConnectLife
Herní funkce:
Auto Game Mode (ALLM)
Game mode
VRR
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Apps Store
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink
SkyShowtime
SLEDovani.tv
Telly
Twitch
UEFA TV
Voyo
YouTube
VESA uchycení: 200 × 300
Stojan: Boční nohy
Výška: 80,8 cm
Šířka: 129,5 cm
Hloubka: 27,4 cm
Hmotnost: 11,9 kg
Rozměry bez podstavce: 75,6 x 129,5 x 8 cm
Rozměry: 80,8 x 129,5 x 27,4 cm
Barva: Černá
HISENSE 58A6S
Smart TV
úhlopříčka cm: 146 cm
úhlopříčka palcích: 58"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2163
Typ obrazovky: LED
LED podsvícení: Direct LED
OS: Vidaa
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10+
HLG
UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 110 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 70 kWh
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Doba odezvy: 8
Pozorovací úhel: 178
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVB-T/T2/C/S/S2
Kompositní video vstup AV
Konektory:
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 2×
Komunikace:
5G
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Art mode
Calman
Filmmaker mode
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Kompatibilita: ConnectLife
Herní funkce:
Auto Game Mode (ALLM)
Game mode
VRR
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Apps Store
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink
SkyShowtime
SLEDovani.tv
Telly
Twitch
UEFA TV
Voyo
YouTube
VESA uchycení: 200 × 300
Stojan: Boční nohy
Výška: 80,8 cm
Šířka: 129,5 cm
Hloubka: 27,4 cm
Hmotnost: 11,9 kg
Rozměry bez podstavce: 75,6 x 129,5 x 8 cm
Rozměry: 80,8 x 129,5 x 27,4 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 55-58'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.9 kg |
| EAN: | 6942351430607 |
| Energetická třída: | E |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | LED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | UHD UPSCALER |
| Úhlopříčka v palcích: | 58 " |
| Úhlopříčka v cm: | 146 cm |
| Rozlišení: | 4K - UHD 3840x2160 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 70 kWh |
| LED podsvícení: | Direct LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 110 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Doba odezvy: | 8 ms |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Kompozitní vstup: | Ano |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 200 x 300 |
| Certifikační instituce: | EC |
| USB: | 2 x |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2524643 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | VIDAA |
| Pozorovací úhel: | 178 |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 874 mm |
| Šířka s obalem: | 1 450 mm |
| Hloubka s obalem: | 150 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 80,8 cm |
| Šířka: | 129,5 cm |
| Hloubka: | 27,4 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 75,6 x 129,5 x 8 cm |
| Hmotnost výrobku: | 11,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
