40S5L QLED TV TCL
QLED SMART televize,TCL 40S5L,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 100 cm,Úhlopříčka v palcích : 40",Rozlišení: Full HD 1920 × 1080,Typ obrazovky: QLED,LED podsvícení: Direct LED,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu:,HDR,HDR10,HLG,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 60 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 60 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: F kWh,Energetická třída: G,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 60 Hz,Pozorovací úhel: 178°,DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C,DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2,DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC,TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2,Konektory:,HDMI,RJ-45,USB,P
QLED SMART televize
TCL 40S5L
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 100 cm
Úhlopříčka v palcích : 40"
Rozlišení: Full HD 1920 × 1080
Typ obrazovky: QLED
LED podsvícení: Direct LED
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR
HDR10
HLG
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 60 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: F kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Pozorovací úhel: 178°
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 2
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce: Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
DLNA
Kompatibilita: Google
Herní funkce:
Game mode
Playstation
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
EUROSPORT Player
FilmBox
Google Play
HBO Max
iVysílání
Kodi
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Seznam TV
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Streamio Lite
Telly
TikTok
Twitch
UEFA TV
UPC TV
VLC
Vodafone TV
Voyo
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 100 × 100
Stojan: Boční nohy
Výška: 55,9 cm
Šířka: 89,2 cm
Hloubka: 18,4 cm
Hmotnost: 4,63 kg
Rozměry bez podstavce: 50,8 x 89,2 x 7,5 cm
Rozměry: 55,9 x 89,2 x 18,4 cm
Barva: Černá
TCL 40S5L
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 100 cm
Úhlopříčka v palcích : 40"
Rozlišení: Full HD 1920 × 1080
Typ obrazovky: QLED
LED podsvícení: Direct LED
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR
HDR10
HLG
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 60 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: F kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Pozorovací úhel: 178°
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 2
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce: Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
DLNA
Kompatibilita: Google
Herní funkce:
Game mode
Playstation
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
EUROSPORT Player
FilmBox
Google Play
HBO Max
iVysílání
Kodi
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Seznam TV
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Streamio Lite
Telly
TikTok
Twitch
UEFA TV
UPC TV
VLC
Vodafone TV
Voyo
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 100 × 100
Stojan: Boční nohy
Výška: 55,9 cm
Šířka: 89,2 cm
Hloubka: 18,4 cm
Hmotnost: 4,63 kg
Rozměry bez podstavce: 50,8 x 89,2 x 7,5 cm
Rozměry: 55,9 x 89,2 x 18,4 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 37-43'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.56 kg |
| EAN: | 5901292530372 |
| Energetická třída: | G |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | QLED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | HLG |
| Úhlopříčka v palcích: | 40 " |
| Úhlopříčka v cm: | 100 cm |
| LED podsvícení: | Direct LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 60 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Frekvence: | 60 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 100 x 100 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2538263 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Pozorovací úhel: | 178° |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 605 mm |
| Šířka s obalem: | 1 025 mm |
| Hloubka s obalem: | 122 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 2 |
| Výška: | 55,9 cm |
| Šířka: | 89,2 cm |
| Hloubka: | 18,4 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 50,8 x 89,2 x 7,5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 4,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
