40HF3865E QLED GOOGLE SMART FHD TV SHARP
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SHARP
Informační list výrobku
QLED televize,Sharp 40HF3865E,,Úhlopříčka 40" (101 cm),Rozlišení 1920 × 1080,Typ panelu LED,Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265),Podpora HDR10, HGL,Dekoder pro Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby AC-4,Audiosoustava s výkonem 2× 8 W,Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku,Rychlý přístup k zábavě,Operační systém Google TV,Google Asistent, Chromecast,Netflix, YouTube, Google Play,Oneplay, HBO Max, Disney+, Prima+,Skylink liveTV, Skyshowtime,Magenta TV, SledováníTV, Telly, Apple TV, Prime Video, Kodi, Lepší TV a další,Zabudované rozhraní WiFi,Vestavěné Bluetooth,Volitelné stahování i
Dostupnost Není skladem
Kód: 35062740
Značka: SHARP
QLED televize
Sharp 40HF3865E
Úhlopříčka 40" (101 cm)
Rozlišení 1920 × 1080
Typ panelu LED
Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265)
Podpora HDR10, HGL
Dekoder pro Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby AC-4
Audiosoustava s výkonem 2× 8 W
Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku
Rychlý přístup k zábavě
Operační systém Google TV
Google Asistent, Chromecast
Netflix, YouTube, Google Play
Oneplay, HBO Max, Disney+, Prima+,Skylink liveTV, Skyshowtime
Magenta TV, SledováníTV, Telly, Apple TV, Prime Video, Kodi, Lepší TV a další
Zabudované rozhraní WiFi
Vestavěné Bluetooth
Volitelné stahování internetových aplikací
Teletext
EPG – elektronický programový průvodce na 8 dní
HBB TV – červené tlačítko v 2.0.3
Podporované VIDEO formáty: H263, H264, VP8, VP9, MPEG2, MPEG4, AV1
Podporované AUDIO formáty: MP3, AAC, M4A, MPGA, OGG, AC3, WAV
Podporované foto soubory: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF
3× HDMI CEC, ARC
2× USB
CI+ slot
Mini Video/Audio vstup
Optický digitální výstup
LAN konektor (RJ45)
3,5mm sluchátkový výstup
VESA 200 × 200
Spotřeba (třída E) 37 kWh / 1000 h
Rozměry bez podstavce (ŠxV×H): 892 x 512 × 84 mm
Rozměry s podstavcem (ŠxV×H): 892 × 553 × 205 mm
Hmotnost 5,67 kg
Šířka podstavce 378 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: TV LED/OLED 37-43''
Záruka: 24
Hmotnost: 7.42 kg
EAN: 5905683273602
Energetická třída: E
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: QLED
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 16 W
Úhlopříčka v palcích: 40 "
Úhlopříčka v cm: 101 cm
Rozlišení: FULL HD 1920x1080
Spotřeba energie/1000h SDR: 37 kWh
LED podsvícení: LED
Spotřeba energie/1000h HDR: 59 kWh
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz