40HF3865E QLED GOOGLE SMART FHD TV SHARP
Informační list výrobku
QLED televize,Sharp 40HF3865E,,Úhlopříčka 40" (101 cm),Rozlišení 1920 × 1080,Typ panelu LED,Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265),Podpora HDR10, HGL,Dekoder pro Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby AC-4,Audiosoustava s výkonem 2× 8 W,Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku,Rychlý přístup k zábavě,Operační systém Google TV,Google Asistent, Chromecast,Netflix, YouTube, Google Play,Oneplay, HBO Max, Disney+, Prima+,Skylink liveTV, Skyshowtime,Magenta TV, SledováníTV, Telly, Apple TV, Prime Video, Kodi, Lepší TV a další,Zabudované rozhraní WiFi,Vestavěné Bluetooth,Volitelné stahování i
QLED televize
Sharp 40HF3865E
Úhlopříčka 40" (101 cm)
Rozlišení 1920 × 1080
Typ panelu LED
Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265)
Podpora HDR10, HGL
Dekoder pro Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby AC-4
Audiosoustava s výkonem 2× 8 W
Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku
Rychlý přístup k zábavě
Operační systém Google TV
Google Asistent, Chromecast
Netflix, YouTube, Google Play
Oneplay, HBO Max, Disney+, Prima+,Skylink liveTV, Skyshowtime
Magenta TV, SledováníTV, Telly, Apple TV, Prime Video, Kodi, Lepší TV a další
Zabudované rozhraní WiFi
Vestavěné Bluetooth
Volitelné stahování internetových aplikací
Teletext
EPG – elektronický programový průvodce na 8 dní
HBB TV – červené tlačítko v 2.0.3
Podporované VIDEO formáty: H263, H264, VP8, VP9, MPEG2, MPEG4, AV1
Podporované AUDIO formáty: MP3, AAC, M4A, MPGA, OGG, AC3, WAV
Podporované foto soubory: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF
3× HDMI CEC, ARC
2× USB
CI+ slot
Mini Video/Audio vstup
Optický digitální výstup
LAN konektor (RJ45)
3,5mm sluchátkový výstup
VESA 200 × 200
Spotřeba (třída E) 37 kWh / 1000 h
Rozměry bez podstavce (ŠxV×H): 892 x 512 × 84 mm
Rozměry s podstavcem (ŠxV×H): 892 × 553 × 205 mm
Hmotnost 5,67 kg
Šířka podstavce 378 mm
Sharp 40HF3865E
Úhlopříčka 40" (101 cm)
Rozlišení 1920 × 1080
Typ panelu LED
Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265)
Podpora HDR10, HGL
Dekoder pro Dolby Digital, Dolby Digital +, Dolby AC-4
Audiosoustava s výkonem 2× 8 W
Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku
Rychlý přístup k zábavě
Operační systém Google TV
Google Asistent, Chromecast
Netflix, YouTube, Google Play
Oneplay, HBO Max, Disney+, Prima+,Skylink liveTV, Skyshowtime
Magenta TV, SledováníTV, Telly, Apple TV, Prime Video, Kodi, Lepší TV a další
Zabudované rozhraní WiFi
Vestavěné Bluetooth
Volitelné stahování internetových aplikací
Teletext
EPG – elektronický programový průvodce na 8 dní
HBB TV – červené tlačítko v 2.0.3
Podporované VIDEO formáty: H263, H264, VP8, VP9, MPEG2, MPEG4, AV1
Podporované AUDIO formáty: MP3, AAC, M4A, MPGA, OGG, AC3, WAV
Podporované foto soubory: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF
3× HDMI CEC, ARC
2× USB
CI+ slot
Mini Video/Audio vstup
Optický digitální výstup
LAN konektor (RJ45)
3,5mm sluchátkový výstup
VESA 200 × 200
Spotřeba (třída E) 37 kWh / 1000 h
Rozměry bez podstavce (ŠxV×H): 892 x 512 × 84 mm
Rozměry s podstavcem (ŠxV×H): 892 × 553 × 205 mm
Hmotnost 5,67 kg
Šířka podstavce 378 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 37-43'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.42 kg |
| EAN: | 5905683273602 |
| Energetická třída: | E |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | QLED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 16 W |
| Úhlopříčka v palcích: | 40 " |
| Úhlopříčka v cm: | 101 cm |
| Rozlišení: | FULL HD 1920x1080 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 37 kWh |
| LED podsvícení: | LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 59 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Frekvence: | 60 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2025 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVBT2-HEVC |
| Stojan: | Středová noha |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C2 |
| Kompozitní vstup: | Ne |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 200 x 200 |
| USB: | 2 x |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysílání na USB: | Ne |
| Operační systém: | GOOGLE TV |
| Slot pro paměťovou kartu: | Ne |
| Obraz v obrazu (PIP): | Ne |
| EKO senzor: | Ne |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| CI slot: | Ano |
| VGA: | Ne |
| Komponentní vstup YPbPr: | Ne |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 55,3 cm |
| Šířka: | 89,2 cm |
| Hloubka: | 20,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 51,2 x 89,2 x 8,4 cm |
| Hmotnost výrobku: | 5,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
