40A4S LED TV HISENSE
LED SMART televize,HISENSE 40A4S,,Smart TV,úhlopříčka cm: 100 cm,úhlopříčka palcích: 40",Rozlišení: Full HD 1920 × 1080,Typ obrazovky: LED,LED podsvícení: Direct LED,OS: Vidaa,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu:,HDR10,HLG,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 14 W,Obnovovací frekvence: 60 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 50 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 39 kWh,Energetická třída: F,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 60 Hz,Doba odezvy: 9,5,Pozorovací úhel: 178,DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C,DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2,DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC,,TV tunery: DVB-T/T2/C/S/S2,Kone
LED SMART televize
HISENSE 40A4S
Smart TV
úhlopříčka cm: 100 cm
úhlopříčka palcích: 40"
Rozlišení: Full HD 1920 × 1080
Typ obrazovky: LED
LED podsvícení: Direct LED
OS: Vidaa
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 14 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 50 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 39 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Doba odezvy: 9,5
Pozorovací úhel: 178
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVB-T/T2/C/S/S2
Konektory:
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 2
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Art mode
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Kompatibilita: ConnectLife
Herní funkce: Game mode
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Apps Store
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink
SkyShowtime
SLEDovani.tv
Telly
Twitch
UEFA TV
Voyo
YouTube
VESA uchycení: 100 × 200
Stojan: Boční nohy
Výška: 55,9 cm
Šířka: 89,8 cm
Hloubka: 18,3 cm
Hmotnost: 4,8 kg
Rozměry bez podstavce: 51,1 x 89,8 x 7,8 cm
Rozměry: 55,9 x 89,8 x 18,3 cm
Barva: Černá
HISENSE 40A4S
Smart TV
úhlopříčka cm: 100 cm
úhlopříčka palcích: 40"
Rozlišení: Full HD 1920 × 1080
Typ obrazovky: LED
LED podsvícení: Direct LED
OS: Vidaa
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR10
HLG
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 14 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 50 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 39 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Doba odezvy: 9,5
Pozorovací úhel: 178
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVB-T/T2/C/S/S2
Konektory:
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 2
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Art mode
Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Kompatibilita: ConnectLife
Herní funkce: Game mode
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Apps Store
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
HBO Max
iVysílání
Lepší.TV
Netflix
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Skylink
SkyShowtime
SLEDovani.tv
Telly
Twitch
UEFA TV
Voyo
YouTube
VESA uchycení: 100 × 200
Stojan: Boční nohy
Výška: 55,9 cm
Šířka: 89,8 cm
Hloubka: 18,3 cm
Hmotnost: 4,8 kg
Rozměry bez podstavce: 51,1 x 89,8 x 7,8 cm
Rozměry: 55,9 x 89,8 x 18,3 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 37-43'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 6942351429359 |
| Energetická třída: | F |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | LED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 14 W |
| Kvalita obrazu: | HLG |
| Úhlopříčka v palcích: | 40 " |
| Úhlopříčka v cm: | 100 cm |
| Rozlišení: | FULL HD 1920x1080 |
| Spotřeba energie/1000h SDR: | 39 kWh |
| LED podsvícení: | Direct LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 50 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Doba odezvy: | 9,5 ms |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 100 x 200 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2526715 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | VIDAA |
| Pozorovací úhel: | 178 |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 615 mm |
| Šířka s obalem: | 1 008 mm |
| Hloubka s obalem: | 113 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 2 |
| Výška: | 55,9 cm |
| Šířka: | 89,8 cm |
| Hloubka: | 18,3 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 51,1 x 89,8 x 7,8 cm |
| Hmotnost výrobku: | 4,8 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
