Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | turistické nože, lopatky a sekery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8595126956000 |
| doplňující parametr: | s nylonovým pouzdrem na opasek |
| hlavní název promo: | trampská sekera |
| technické parametry: | 270mm |
| technické parametry: | 270mm |
| značka: | EXTOL PREMIUM |
| doplňující parametr: | s nylonovým pouzdrem na opasek |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
