Truhlík RATO CASE HIGH 60x25x46cm HN tm. (440U)
Součástí sady je i zavlažovací sytém.
Truhlík RATO CASE HIGH 60 x 25 x 46 cm, HN tm. (440U).
rozměry (Š x H x V): 60 x 25 x 46 cm
objem: 30 l
materiál: plast
barva: tmavě hnědá
Truhlík Rato Case High na stabilních nohách je ideálním doplňkem jak do interiéru, tak exteriéru, na terasu, balkón či na letní zahrádky.
Součástí sady je i zavlažovací sytém.
rozměry (Š x H x V): 60 x 25 x 46 cm
objem: 30 l
materiál: plast
barva: tmavě hnědá
Truhlík Rato Case High na stabilních nohách je ideálním doplňkem jak do interiéru, tak exteriéru, na terasu, balkón či na letní zahrádky.
Součástí sady je i zavlažovací sytém.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlík Rato, Ratolla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 5905197795768 |
| Šířka přepravní: | 60cm |
| Výška přepravní: | 51cm |
| Hloubka přepravní: | 60cm |
| Objem přepravní: | 183,6dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,404kg |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | plast |
| Typ květináče: | truhlík |
| Typ příslušenství: | obal na rostliny |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
