PCF 3802 i pultový mrazák PHILCO 21G0
Informační list výrobku
Představujeme Vám náš největší invertorový mrazák PHILCO PCF3802i o objemu 371 l. Jedná se o zpracování v energetické třídě E s LED osvětlením a elektronickým ovládáním. Na invertorový motor poskytujeme,záruku 10 let. Mraznička je vybavena technologií FrostProtection, která,umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teploty.,,Technické vlastnosti:,Energetická třída E,Objem mrazničky 371 l,Roční spotřeba energie 254 kWh,Hlučnost 41 dB,Mrazící výkon 18 kg/24 hod.,Akumulační doba 40 hod.,Klimatická třída SN/N/ST/T,,Vlastnosti:,FrostProtection umožnuje správné fungování mrazničky až d
Představujeme Vám náš největší invertorový mrazák PHILCO PCF3802i o objemu 371 l. Jedná se o zpracování v energetické třídě E s LED osvětlením a elektronickým ovládáním. Na invertorový motor poskytujeme
záruku 10 let. Mraznička je vybavena technologií FrostProtection, která
umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teploty.
Technické vlastnosti:
Energetická třída E
Objem mrazničky 371 l
Roční spotřeba energie 254 kWh
Hlučnost 41 dB
Mrazící výkon 18 kg/24 hod.
Akumulační doba 40 hod.
Klimatická třída SN/N/ST/T
Vlastnosti:
FrostProtection umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní
teploty
Invertorový kompresor
SuperFreeze
LED osvětlení
Otočná kolečka
Kondenzační ventil
Diodový displej
Alarm
Senzorické řízení provozu
Voděodolný displej
Košík na potraviny
Zámek víka
Vnitřní teplota mrazáku při nastavení:
MIN cca -12°C
NORMAL cca -18°C
MAX cca -23°C
Vnitřní teplota v mrazáku je vždy závislá od množství právě vložených
potravin, okolní teplotě a řadě dalších faktorů.
Rozměry:
Výška: 85 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost váha 50 kg
Barevné provedení: Bílá
záruku 10 let. Mraznička je vybavena technologií FrostProtection, která
umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teploty.
Technické vlastnosti:
Energetická třída E
Objem mrazničky 371 l
Roční spotřeba energie 254 kWh
Hlučnost 41 dB
Mrazící výkon 18 kg/24 hod.
Akumulační doba 40 hod.
Klimatická třída SN/N/ST/T
Vlastnosti:
FrostProtection umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní
teploty
Invertorový kompresor
SuperFreeze
LED osvětlení
Otočná kolečka
Kondenzační ventil
Diodový displej
Alarm
Senzorické řízení provozu
Voděodolný displej
Košík na potraviny
Zámek víka
Vnitřní teplota mrazáku při nastavení:
MIN cca -12°C
NORMAL cca -18°C
MAX cca -23°C
Vnitřní teplota v mrazáku je vždy závislá od množství právě vložených
potravin, okolní teplotě a řadě dalších faktorů.
Rozměry:
Výška: 85 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost váha 50 kg
Barevné provedení: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlicové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 52 kg |
| EAN: | 8590669270972 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Provedení: | PULTOVÉ |
| Emisní třída hluku: | C |
| Objem mrazáku: | 371 l |
| Roční spotřeba energie: | 254 kWh |
| Mrazící výkon: | 18 kg/den |
| Akumulační doba: | 40 h |
| No frost: | Ne |
| Počet šuplíků: | 1 |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super mrazení: | Ano |
| Hlučnost: | 41 dB |
| Klimatická třída: | SN-T |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 130 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 50 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
