PCF 200 AFPI JOKER MRAZNIČKA PHILCO
Informační list výrobku
Mrazák truhlicový,Philco PCF 200 AFPI,,Technické vlastnosti:,Energetická třída A,Invertorový kompresor s 10letou zárukou,LED vnitřní osvětlení,FrostProtection – funguje i při okolní teplotě pod -15 st.C,JOKER - umí měnit vnitřní teplotu z režimu mrazení do režimu chladničky a naopak.,Mechanické ovládání,Celkový objem 200 L,Zmrazovací kapacita 9 kg/24 hod,Akumulační doba 43 hod,Roční en. spotřeba 90 kWh,Hlučnost 41 dB,Klimatická třída SN, N, ST, T,,,Rozměry:,Výška: 85 cm,Šířka: 94,5 cm,Hloubka: 69,6 cm,
Mrazák truhlicový
Philco PCF 200 AFPI
Technické vlastnosti:
Energetická třída A
Invertorový kompresor s 10letou zárukou
LED vnitřní osvětlení
FrostProtection – funguje i při okolní teplotě pod -15 st.C
JOKER - umí měnit vnitřní teplotu z režimu mrazení do režimu chladničky a naopak.
Mechanické ovládání
Celkový objem 200 L
Zmrazovací kapacita 9 kg/24 hod
Akumulační doba 43 hod
Roční en. spotřeba 90 kWh
Hlučnost 41 dB
Klimatická třída SN, N, ST, T
Rozměry:
Výška: 85 cm
Šířka: 94,5 cm
Hloubka: 69,6 cm
Philco PCF 200 AFPI
Technické vlastnosti:
Energetická třída A
Invertorový kompresor s 10letou zárukou
LED vnitřní osvětlení
FrostProtection – funguje i při okolní teplotě pod -15 st.C
JOKER - umí měnit vnitřní teplotu z režimu mrazení do režimu chladničky a naopak.
Mechanické ovládání
Celkový objem 200 L
Zmrazovací kapacita 9 kg/24 hod
Akumulační doba 43 hod
Roční en. spotřeba 90 kWh
Hlučnost 41 dB
Klimatická třída SN, N, ST, T
Rozměry:
Výška: 85 cm
Šířka: 94,5 cm
Hloubka: 69,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlicové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 63.6 kg |
| EAN: | 8590669397464 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | NE |
| Objem mrazáku: | 200 l |
| Roční spotřeba energie: | 82 kWh |
| Mrazící výkon: | 9 kg/den |
| Akumulační doba: | 43 h |
| No frost: | Ne |
| Ukazatel teploty: | MECHANICKÉ |
| Výška s obalem: | 865 mm |
| Šířka s obalem: | 985 mm |
| Hloubka s obalem: | 760 mm |
| Hmotnost s obalem: | 63 600 g |
| Super mrazení: | Ne |
| Hlučnost: | 41 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 94,5 cm |
| Hloubka: | 69,6 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 58,8 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
