AKRYLCEYS PRASKLINY VE ZDI je akrylátový tmel speciálně určený pro tmelení prasklin, trhlin, malých děr nebo dilatačních spár (v interieru i exterieru). Tmelí spáry mezi rámy oken a zárubněmi dveří se zdivem, je vhodný na tmelení spojů a prasklin sádrokartonových desek, štěrbin v betonu, cihlách, dřevě, dřevotřísky,... Díky svému složení výborně přilne ke všem tipům materiálů. Nesmrští se ani nepopraská. Netmavne.
P EXTERIÉR I INTERIÉR
P NATÍRATELNÝ
P PROTIPLÍSŇOVÉ SLOŽKY
NÁVOD NA POUŽITÍ
Důkladně očistit a osušit spojovaného plochy. Uříznout konec otvoru kartuše a našroubovat aplikační špičku seříznutou v požadovaném místě (šikmý řez). Vložit kartuši do aplikační pistole. Vytlačit provázek tmelu a uhladit pomocí špachtle. Přebytek tmelu setřít hadrem.
MATERIÁLY
sádrokartonové desky, beton, cihly, dřevo, dřevotříska
TEPLOTNÍ ODOLNOST: do 80 oC
BEZPEČNÉ NAKLÁDÁNÍ
S2 Uchovávejte mimo dosah dětí.
BAREVNOST: bílý
P EXTERIÉR I INTERIÉR
P NATÍRATELNÝ
P PROTIPLÍSŇOVÉ SLOŽKY
NÁVOD NA POUŽITÍ
Důkladně očistit a osušit spojovaného plochy. Uříznout konec otvoru kartuše a našroubovat aplikační špičku seříznutou v požadovaném místě (šikmý řez). Vložit kartuši do aplikační pistole. Vytlačit provázek tmelu a uhladit pomocí špachtle. Přebytek tmelu setřít hadrem.
MATERIÁLY
sádrokartonové desky, beton, cihly, dřevo, dřevotříska
TEPLOTNÍ ODOLNOST: do 80 oC
BEZPEČNÉ NAKLÁDÁNÍ
S2 Uchovávejte mimo dosah dětí.
BAREVNOST: bílý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tmel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8411519225082 |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Výška přepravní: | 26,5cm |
| Hloubka přepravní: | 26cm |
| Objem přepravní: | 0,90475dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,515kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
