Note 70T 4/64GB Obsidian Black REALME
Mobilní telefon,Note 70T 4/64GB Obsidian Black,,Konstrukce: Dotykový displej,Frekvence procesoru: 1,8 GHz,Počet jader procesoru: 8,Označení procesoru: Unisoc T7250,,Operační paměť: 4 GB,Interní paměť: 64 GB,,Operační systém: Android,Typ displeje: LCD,Úhlopříčka displeje: 6,75",Rozlišení displeje: 1600 × 720 Px,Vlastnosti displeje: Adaptivní frekvence,Obnovovací frekvence: 90 Hz,Svítivost displeje: 563 Nits,,Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 13 MPx,Rozlišení předního fotoaparátu: 5 MPx,Počet zadních fotoaparátů: 1,Počet předních fotoaparátů: 1,Stabilizace obrazu: Bez stabilizace,Maximální
Mobilní telefon
Note 70T 4/64GB Obsidian Black
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 1,8 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Unisoc T7250
Operační paměť: 4 GB
Interní paměť: 64 GB
Operační systém: Android
Typ displeje: LCD
Úhlopříčka displeje: 6,75"
Rozlišení displeje: 1600 × 720 Px
Vlastnosti displeje: Adaptivní frekvence
Obnovovací frekvence: 90 Hz
Svítivost displeje: 563 Nits
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 13 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 5 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Bez stabilizace
Maximální světelnost f/: 2,2
Konfigurace SIM karet: Single SIM + Hybridní slot
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: LTE (4G), Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass, Galileo
Speciální vlastnosti/funkce: Čtečka otisku prstů, Akcelerometr, Světelný senzor, Senzor přítomnosti
Slot na kartu: microSD
Třída krytí: IP54
Zvýšená odolnost: Ne
Konektory: USB-C, Jack 3,5 mm
Kapacita baterie: 6000 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 15 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 15 W
Výška: 16,72 cm
Šířka: 7,66 cm
Hloubka: 0,794 cm
Hmotnost: 201 g
Barva: Černá
Obsah balení: Kabel, Nabíječka
Nabíječka v balení: Ano
Podpora USB PD: Ano
Energetická třída: A
Note 70T 4/64GB Obsidian Black
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 1,8 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Unisoc T7250
Operační paměť: 4 GB
Interní paměť: 64 GB
Operační systém: Android
Typ displeje: LCD
Úhlopříčka displeje: 6,75"
Rozlišení displeje: 1600 × 720 Px
Vlastnosti displeje: Adaptivní frekvence
Obnovovací frekvence: 90 Hz
Svítivost displeje: 563 Nits
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 13 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 5 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Bez stabilizace
Maximální světelnost f/: 2,2
Konfigurace SIM karet: Single SIM + Hybridní slot
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: LTE (4G), Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass, Galileo
Speciální vlastnosti/funkce: Čtečka otisku prstů, Akcelerometr, Světelný senzor, Senzor přítomnosti
Slot na kartu: microSD
Třída krytí: IP54
Zvýšená odolnost: Ne
Konektory: USB-C, Jack 3,5 mm
Kapacita baterie: 6000 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 15 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 15 W
Výška: 16,72 cm
Šířka: 7,66 cm
Hloubka: 0,794 cm
Hmotnost: 201 g
Barva: Černá
Obsah balení: Kabel, Nabíječka
Nabíječka v balení: Ano
Podpora USB PD: Ano
Energetická třída: A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 6941764469631 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,67 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Displej: | 1600X720 |
| Základní frekvence procesoru: | 1,8 GHz |
| Určení: | Unisex |
| Funkce AI: | ANO |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Interní paměť: | 64 GB |
| Obnovovací frekvence: | 90 Hz |
| Typ displeje: | LCD |
| Vlastnosti displeje: | Adaptivní frekvence |
| Operační systém: | ANDROID |
| Modelový rok: | 2025 |
| Označení procesoru: | Unisoc T7250 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 15 W |
| Minimální příkon: | 15 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2361473 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | BEZ STABILIZACE |
| Foto zadní: | 13 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 1 |
| Foto přední: | 5 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Optický zoom: | NEMÁ |
| Konektory: | Wi-Fi |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Slot na kartu: | microSD |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Spec. vlastnosti: | Čtečka otisků prstů |
| Třída krytí: | IP54 |
| Výška: | 16,72 cm |
| Šířka: | 7,66 cm |
| Hloubka: | 0,79 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 201 g |
| Part Number: | 6941764469631 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
