C71 8/256GB Forest Green REALME
Informační list výrobku
Mobilní telefon,C71 8/256GB Forest Green,,Konstrukce: Dotykový displej,Frekvence procesoru: 1,8 GHz,Počet jader procesoru: 8,Označení procesoru: Unisoc T7250,,Operační paměť: 8 GB,Interní paměť: 256 GB,,Operační systém: Android,Typ displeje: IPS,Úhlopříčka displeje: 6,67",Rozlišení displeje: 1604 × 720 Px,Vlastnosti displeje: –,Obnovovací frekvence: 120 Hz,Svítivost displeje: 725 Nits,,Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx,Rozlišení předního fotoaparátu: 5 MPx,Počet zadních fotoaparátů: 1,Počet předních fotoaparátů: 1,Stabilizace obrazu: Bez stabilizace,Maximální světelnost f/: 1,8,,K
Mobilní telefon
C71 8/256GB Forest Green
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 1,8 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Unisoc T7250
Operační paměť: 8 GB
Interní paměť: 256 GB
Operační systém: Android
Typ displeje: IPS
Úhlopříčka displeje: 6,67"
Rozlišení displeje: 1604 × 720 Px
Vlastnosti displeje: –
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Svítivost displeje: 725 Nits
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 5 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Bez stabilizace
Maximální světelnost f/: 1,8
Konfigurace SIM karet: Dual SIM + paměťová karta
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: LTE (4G), Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, Glonass, Galileo
Speciální vlastnosti/funkce: Čtečka otisku prstů, Akcelerometr, Světelný senzor, Geomagnetický senzor, Senzor přítomnosti
Slot na kartu: microSD
Třída krytí: Nemá
Zvýšená odolnost: Ne
Konektory: USB-C, Jack 3,5 mm
Kapacita baterie: 5830 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 45 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 45 W
Výška: 16,58 cm
Šířka: 7,59 cm
Hloubka: 0,779 cm
Hmotnost: 196 g
Barva: Zelená
Obsah balení: Kabel, Nabíječka
Nabíječka v balení: Ano
Podpora USB PD: Ano
Energetická třída: A
C71 8/256GB Forest Green
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 1,8 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Unisoc T7250
Operační paměť: 8 GB
Interní paměť: 256 GB
Operační systém: Android
Typ displeje: IPS
Úhlopříčka displeje: 6,67"
Rozlišení displeje: 1604 × 720 Px
Vlastnosti displeje: –
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Svítivost displeje: 725 Nits
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 5 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Bez stabilizace
Maximální světelnost f/: 1,8
Konfigurace SIM karet: Dual SIM + paměťová karta
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: LTE (4G), Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, Glonass, Galileo
Speciální vlastnosti/funkce: Čtečka otisku prstů, Akcelerometr, Světelný senzor, Geomagnetický senzor, Senzor přítomnosti
Slot na kartu: microSD
Třída krytí: Nemá
Zvýšená odolnost: Ne
Konektory: USB-C, Jack 3,5 mm
Kapacita baterie: 5830 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 45 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 45 W
Výška: 16,58 cm
Šířka: 7,59 cm
Hloubka: 0,779 cm
Hmotnost: 196 g
Barva: Zelená
Obsah balení: Kabel, Nabíječka
Nabíječka v balení: Ano
Podpora USB PD: Ano
Energetická třída: A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 6941764467774 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,67 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Displej: | 1600X720 |
| Základní frekvence procesoru: | 1,8 GHz |
| Určení: | Unisex |
| Funkce AI: | ANO |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Interní paměť: | 256 GB |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Typ displeje: | IPS |
| Operační systém: | ANDROID |
| Modelový rok: | 2025 |
| Označení procesoru: | Unisoc T7250 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 45 W |
| Minimální příkon: | 45 |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL SIM + PAMĚŤOVÁ KARTA |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2330330 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | BEZ STABILIZACE |
| Foto zadní: | 50 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 1 |
| Foto přední: | 5 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Optický zoom: | NEMÁ |
| Konektory: | Wi-Fi |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 45 W |
| Slot na kartu: | microSD |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Spec. vlastnosti: | Čtečka otisků prstů |
| Výška: | 16,58 cm |
| Šířka: | 7,59 cm |
| Hloubka: | 0,78 cm |
| Barva: | ZELENÁ |
| Hmotnost výrobku: | 196 g |
| Part Number: | 6941764467774 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
