Blade A56 4/128GB Černý ZTE
Mobilní telefon,ZTE Blade A56 4/128GB Black,,Konstrukce: Dotykový displej,Operační systém: Android 15,Procesor: 8 jader, 1,6 GHz,Operační paměť: 4 GB,Interní paměť: 128 GB,Slot pro paměťovou kartu: Ano, microSD,,Displej: 6,75" IPS, rozlišení 1600 × 720 px,Obnovovací frekvence: 90 Hz,Svítivost: 500 Nits,,Zadní fotoaparát: 13 MPx,Přední fotoaparát: 8 MPx,Počet zadních fotoaparátů: 1,Počet předních fotoaparátů: 1,Stabilizace: Bez stabilizace,,SIM: Dual SIM + paměťová karta (Nano SIM),Komunikace: LTE, 3G, 2G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, A-GPS,,Speciální vlastnosti: Čtečka otisků prstů, odemykání obliče
Mobilní telefon
ZTE Blade A56 4/128GB Black
Konstrukce: Dotykový displej
Operační systém: Android 15
Procesor: 8 jader, 1,6 GHz
Operační paměť: 4 GB
Interní paměť: 128 GB
Slot pro paměťovou kartu: Ano, microSD
Displej: 6,75" IPS, rozlišení 1600 × 720 px
Obnovovací frekvence: 90 Hz
Svítivost: 500 Nits
Zadní fotoaparát: 13 MPx
Přední fotoaparát: 8 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace: Bez stabilizace
SIM: Dual SIM + paměťová karta (Nano SIM)
Komunikace: LTE, 3G, 2G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, A-GPS
Speciální vlastnosti: Čtečka otisků prstů, odemykání obličejem, FM rádio, podpora MMS, MagSafe, svítilna
Třída krytí: IP54
Kapacita baterie: 5000 mAh
Konektory: USB-C, Jack 3,5 mm
Výška: 16,7 cm
Šířka: 7,7 cm
Hloubka: 0,8 cm
Barva: Černá
ZTE Blade A56 4/128GB Black
Konstrukce: Dotykový displej
Operační systém: Android 15
Procesor: 8 jader, 1,6 GHz
Operační paměť: 4 GB
Interní paměť: 128 GB
Slot pro paměťovou kartu: Ano, microSD
Displej: 6,75" IPS, rozlišení 1600 × 720 px
Obnovovací frekvence: 90 Hz
Svítivost: 500 Nits
Zadní fotoaparát: 13 MPx
Přední fotoaparát: 8 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace: Bez stabilizace
SIM: Dual SIM + paměťová karta (Nano SIM)
Komunikace: LTE, 3G, 2G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, A-GPS
Speciální vlastnosti: Čtečka otisků prstů, odemykání obličejem, FM rádio, podpora MMS, MagSafe, svítilna
Třída krytí: IP54
Kapacita baterie: 5000 mAh
Konektory: USB-C, Jack 3,5 mm
Výška: 16,7 cm
Šířka: 7,7 cm
Hloubka: 0,8 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 6902176150647 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,75 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Displej: | 1600X720 |
| Základní frekvence procesoru: | 1,6 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Interní paměť: | 128 GB |
| Obnovovací frekvence: | 90 Hz |
| Typ displeje: | IPS |
| Operační systém: | ANDROID 15 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL SIM + PAMĚŤOVÁ KARTA |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | BEZ STABILIZACE |
| Foto zadní: | 13 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 1 |
| Foto přední: | 8 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Konektory: | USB-C |
| Slot na kartu: | microSD |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Spec. vlastnosti: | Čtečka otisků prstů |
| Třída krytí: | IP54 |
| Výška: | 16,7 cm |
| Šířka: | 7,7 cm |
| Hloubka: | 0,8 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 193 g |
| Part Number: | 123456301200 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
