Slunečník s boční konstrukcí 300cm ANTR
Závěsný slunečník průměr 300 cm má 6 ocelových žeber 12 x 18 mm, je vyrobený z polyesteru 160 g / m2. Pevná ocelová tyč má průměr 4,8 cm. Stojan, který je součástí výrobku je možno zatížit betonovými dlaždicemi pro zvýšení celkové stability. Otevírání slunečníku se provádí kličkou. Navíjecí systém má plastové pouzdro s kovovým navíjecím mechanismem - kovová klička, kovová hřídel a kovový pastorek s kovovou závlačkou. Barva šedá.
Závěsný slunečník průměr 300 cm má 6 ocelových žeber 12 x 18 mm, je vyrobený z polyesteru 160 g / m2. Pevná ocelová tyč má průměr 4,8 cm. Stojan, který je součástí výrobku je možno zatížit betonovými dlaždicemi pro zvýšení celkové stability. Otevírání slunečníku se provádí kličkou. Navíjecí systém má plastové pouzdro s kovovým navíjecím mechanismem - kovová klička, kovová hřídel a kovový pastorek s kovovou závlačkou. Barva šedá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečník, plachta, zástěna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10.19 kg |
| EAN: | 8591022379301 |
| Výška přepravní: | 15cm |
| Šířka přepravní: | 31cm |
| Hloubka přepravní: | 196cm |
| Objem přepravní: | 91,14dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 10,194kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
