Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5025232891962 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | BEZDRÁTOVÉ |
| Bezdrátový: | Ano |
| Typ konektoru: | USB |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 130 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
