RB HF420BE-K BEZDRÁT.SLUCHÁTKA PANASONIC
Konstrukce Uzavřená,Způsob usazení Na ucho (supraaurální),Způsob připojení Bezdrátové,Bluetooth,Bluetooth profily a kodeky 5.0, A2DP, AVRCP, HFP, SBC,Dosah 10 m,Měnič 30 mm,Frekvenční rozsah od 20 Hz,Frekvenční rozsah do 20000 Hz,Mikrofon,Ovládání hlasitosti,Hmotnost 155 g,Napájení Dobíjecí baterie,Doba přehrávání 50 h,Doba nabíjení 4 h + rychlonabíjení 15 min
Konstrukce Uzavřená
Způsob usazení Na ucho (supraaurální)
Způsob připojení Bezdrátové
Bluetooth
Bluetooth profily a kodeky 5.0, A2DP, AVRCP, HFP, SBC
Dosah 10 m
Měnič 30 mm
Frekvenční rozsah od 20 Hz
Frekvenční rozsah do 20000 Hz
Mikrofon
Ovládání hlasitosti
Hmotnost 155 g
Napájení Dobíjecí baterie
Doba přehrávání 50 h
Doba nabíjení 4 h + rychlonabíjení 15 min
Způsob usazení Na ucho (supraaurální)
Způsob připojení Bezdrátové
Bluetooth
Bluetooth profily a kodeky 5.0, A2DP, AVRCP, HFP, SBC
Dosah 10 m
Měnič 30 mm
Frekvenční rozsah od 20 Hz
Frekvenční rozsah do 20000 Hz
Mikrofon
Ovládání hlasitosti
Hmotnost 155 g
Napájení Dobíjecí baterie
Doba přehrávání 50 h
Doba nabíjení 4 h + rychlonabíjení 15 min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5025232937431 |
| Druh: | Oblouková |
| Připojení: | Bluetooth |
| Bezdrátový: | Ano |
| Mikrofon: | ANO |
| Typ konstrukce: | Uzavřená |
| Verze BT: | 5.0 |
| Typ konektoru: | USB |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Hlasový asistent: | Ano |
| Audio kodeky: | AAC, SBC |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 HZ |
| Průměr měničů: | 30 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Prostorový zvuk: | Ne |
| Typ ovládání: | Tlačítkové |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 50 h |
| Doba nabíjení: | 4 h |
| Typ nabíjecího konektoru: | MICRO USB |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Třída krytí: | IPX4 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 155 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
