Aura 5 ANC NICEBOY
Bezdrátová sluchátka,NICEBOY Aura 5 ANC,,Provedení Na uši,Konstrukce Uzavřená,Mikrofon,Bezdrátové připojení,Typ připojení 3,5mm Jack, Bluetooth,Verze bluetooth 5.4,Podporované kodeky AAC, SBC,Vedení kabelu Jednostranné (do jedné mušle),Odnímatelný kabel Ano,,Funkce Hlasový asistent, Přepínání skladeb, Přijímání hovorů,Potlačení hluku Aktivní (ANC),Další vlastnosti Aplikace pro nastavení sluchátek, Pouzdro v balení, Skládací konstrukce, USB kabel v balení,,Frekvence od 20 Hz,Frekvence do 20 000 Hz,Citlivost 95 dB/mW,Velikost měniče 40 mm,Impedance 32 Ohm,,Konstrukce mikrofonu Integrovaný,Směrov
Bezdrátová sluchátka
NICEBOY Aura 5 ANC
Provedení Na uši
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon
Bezdrátové připojení
Typ připojení 3,5mm Jack, Bluetooth
Verze bluetooth 5.4
Podporované kodeky AAC, SBC
Vedení kabelu Jednostranné (do jedné mušle)
Odnímatelný kabel Ano
Funkce Hlasový asistent, Přepínání skladeb, Přijímání hovorů
Potlačení hluku Aktivní (ANC)
Další vlastnosti Aplikace pro nastavení sluchátek, Pouzdro v balení, Skládací konstrukce, USB kabel v balení
Frekvence od 20 Hz
Frekvence do 20 000 Hz
Citlivost 95 dB/mW
Velikost měniče 40 mm
Impedance 32 Ohm
Konstrukce mikrofonu Integrovaný
Směrová charakteristika Všesměrové snímání
Maximální výdrž baterie 60 h
Nabíjení akumulátoru USB-C
Barva Černá
Hmotnost
Hmotnost 200 g
Nabíjení // EU směrnice
Rozsah napájecího výkonu 2,5-5 W
NICEBOY Aura 5 ANC
Provedení Na uši
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon
Bezdrátové připojení
Typ připojení 3,5mm Jack, Bluetooth
Verze bluetooth 5.4
Podporované kodeky AAC, SBC
Vedení kabelu Jednostranné (do jedné mušle)
Odnímatelný kabel Ano
Funkce Hlasový asistent, Přepínání skladeb, Přijímání hovorů
Potlačení hluku Aktivní (ANC)
Další vlastnosti Aplikace pro nastavení sluchátek, Pouzdro v balení, Skládací konstrukce, USB kabel v balení
Frekvence od 20 Hz
Frekvence do 20 000 Hz
Citlivost 95 dB/mW
Velikost měniče 40 mm
Impedance 32 Ohm
Konstrukce mikrofonu Integrovaný
Směrová charakteristika Všesměrové snímání
Maximální výdrž baterie 60 h
Nabíjení akumulátoru USB-C
Barva Černá
Hmotnost
Hmotnost 200 g
Nabíjení // EU směrnice
Rozsah napájecího výkonu 2,5-5 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8594182429664 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | Bluetooth |
| Bezdrátový: | Ano |
| Konektor Jack: | 3,5 mm |
| Mikrofon: | ANO |
| Verze BT: | 5.4 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| Typ konektoru: | Jack 3,5mm |
| Audio kodeky: | AAC, SBC |
| Citlivost: | 95 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20HZ – 20KHZ |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Doba přehrávání: | 60 h |
| Barva: | Černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
