Arctis Nova 5 Headset White STEELSERIES
Herní sluchátka,SteelSeries Arctis Nova 5 White,PN: 61671,,Platforma: Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, Playstation 4, Playstation 5,Druh: Bezdrátová, Na uši, Sluchátka k PC,Typ konstrukce: Uzavřená,,Připojení: 2,4 GHz + Bluetooth, USB-C,Doba přehrávání: 60 h,,Mikrofon: Vysouvací,Typ ovládání: Tlačítkové,,Verze BT: 5.0,Frekvenční rozsah: 20-22000 Hz,Citlivost: 93 dB,Impedance: 36 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 40 mm,,Speciální funkce: Ovládání pomocí aplikace,Odnímatelný kabel,Ovládání hlasitosti,Herní režim,Redukce šumu,Ztlumení mikrofonu,Prostorový zvuk,,Typ nabíjecího konektoru: U
Herní sluchátka
SteelSeries Arctis Nova 5 White
PN: 61671
Platforma: Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Bezdrátová, Na uši, Sluchátka k PC
Typ konstrukce: Uzavřená
Připojení: 2,4 GHz + Bluetooth, USB-C
Doba přehrávání: 60 h
Mikrofon: Vysouvací
Typ ovládání: Tlačítkové
Verze BT: 5.0
Frekvenční rozsah: 20-22000 Hz
Citlivost: 93 dB
Impedance: 36 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Speciální funkce: Ovládání pomocí aplikace
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Herní režim
Redukce šumu
Ztlumení mikrofonu
Prostorový zvuk
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Kapacita baterie sluchátek: 600 mAh
Obsah balení: Kabel, Sluchátka, USB adaptér
Rozměr (VxŠxH): 18,59 x 17,46 x 8,95 cm
Hmotnost: 267 g
Barva: Bílá
SteelSeries Arctis Nova 5 White
PN: 61671
Platforma: Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Bezdrátová, Na uši, Sluchátka k PC
Typ konstrukce: Uzavřená
Připojení: 2,4 GHz + Bluetooth, USB-C
Doba přehrávání: 60 h
Mikrofon: Vysouvací
Typ ovládání: Tlačítkové
Verze BT: 5.0
Frekvenční rozsah: 20-22000 Hz
Citlivost: 93 dB
Impedance: 36 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Speciální funkce: Ovládání pomocí aplikace
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Herní režim
Redukce šumu
Ztlumení mikrofonu
Prostorový zvuk
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Kapacita baterie sluchátek: 600 mAh
Obsah balení: Kabel, Sluchátka, USB adaptér
Rozměr (VxŠxH): 18,59 x 17,46 x 8,95 cm
Hmotnost: 267 g
Barva: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 5707119057974 |
| Druh: | Sluchátka k PC |
| Připojení: | USB C |
| Bezdrátový: | Ano |
| Mikrofon: | Vysouvací |
| Typ konstrukce: | Uzavřená |
| Verze BT: | 5.0 |
| Impedance: | 36 Ohm |
| Přenos signálu: | RADIOVÝ |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Redukce šumu: | Ano |
| Určení: | Herní |
| Funkce AI: | NE |
| Citlivost: | 93 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20-22000 HZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Typ ovládání: | Tlačítkové |
| Funkce Herní režim: | Ano |
| Doba přehrávání: | 60 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 600 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | NE |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Podsvícení: | Ne |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Výška: | 18,59 cm |
| Šířka: | 17,46 cm |
| Hloubka: | 8,95 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 267 g |
| Part Number: | 61671 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
