Slánka a pepřenka se stojánkem dřev. BRILLANTE Bamboo
Sada kořenek z přírodního bambusového dřeva obsahuje slánku a pepřenku ve stojánku. Příjemně vám padne do ruky při dochucování. Tuto sadu kořenek můžete doplnit o další výrobky z naší řady BRILLANTE BAMBOO.
Sada kořenek z přírodního bambusového dřeva obsahuje slánku a pepřenku ve stojánku. Příjemně vám padne do ruky při dochucování. Tuto sadu kořenek můžete doplnit o další výrobky z naší řady BRILLANTE BAMBOO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slánky, kořenky, nádobky na olej, ocet |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8591022574850 |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 1,36dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,295kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
