Skříňka 1 velikost 60 mal.zásuvek 30,5x55x15,5cm kov.MO
- vhodné do dílen, garáží i výrobních provozů
Skříňka 1 velikost, 60 malých zásuvek, 30,5 x 55 x 15,5 cm, kov. MO.
rozměry: 30,5 x 55 x 15,5 cm
60 malých zásuvek
materiál: kov
barva: modrá
Kovové organizéry TOKOZ jsou ideálním řešením pro přehledné a bezpečné uložení drobného materiálu, součástek i nářadí.
Díky robustní konstrukci a čirým zásuvkám nabízejí dlouhou životnost a snadnou orientaci.
Hlavní přednosti:
- pevný korpus z ocelového plechu s odolným práškovým lakem
- čiré plastové zásuvky s možností doplnění přepážek
- variabilní instalace - volně stojící, stohovatelné, k zavěšení na zeď
- modulární systém – možnost kombinace různých velikostí zásuvek
- plynulé vysouvání a stop systém proti vypadnutí
- vhodné do dílen, garáží i výrobních provozů
rozměry: 30,5 x 55 x 15,5 cm
60 malých zásuvek
materiál: kov
barva: modrá
Kovové organizéry TOKOZ jsou ideálním řešením pro přehledné a bezpečné uložení drobného materiálu, součástek i nářadí.
Díky robustní konstrukci a čirým zásuvkám nabízejí dlouhou životnost a snadnou orientaci.
Hlavní přednosti:
- pevný korpus z ocelového plechu s odolným práškovým lakem
- čiré plastové zásuvky s možností doplnění přepážek
- variabilní instalace - volně stojící, stohovatelné, k zavěšení na zeď
- modulární systém – možnost kombinace různých velikostí zásuvek
- plynulé vysouvání a stop systém proti vypadnutí
- vhodné do dílen, garáží i výrobních provozů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňka kovová ukládací závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 8595004167504 |
| Šířka přepravní: | 30,6cm |
| Výška přepravní: | 55,2cm |
| Hloubka přepravní: | 15,5cm |
| Objem přepravní: | 26,18136dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 4,2kg |
| Výška: | 55cm |
| Materiál: | plech |
| Šířka: | 30,5cm |
| Hloubka: | 0cm |
| Typ: | |
| Kolečka: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
