Skoba 65 závit plochá drážka Zn (100ks)
Skoba 65 se závitem s plochou drážkou slouží k zavěšování různých předmětů na kolmých plochách.
materiál: Zn
100 ks
Skoba 65 se závitem s plochou drážkou slouží k zavěšování různých předmětů na kolmých plochách.
100 ks
Skoba 65 se závitem s plochou drážkou slouží k zavěšování různých předmětů na kolmých plochách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skoba |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 4001221007829 |
| Šířka přepravní: | 7,2cm |
| Výška přepravní: | 8,4cm |
| Hloubka přepravní: | 11cm |
| Objem přepravní: | 0,66528dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,34kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
