Sekáč SDS max 18x280x40mm
Sekáč se používá pro sekání zdiva, betonu, kamene, dlažeb a podobných materiálů, pro upnutí v elektropneumatických sekacích kladivech s upínáním SDS Max, rozměry uvedeny v názvu výrobku.
Sekáč plochý
rozměry: 18 x 280 x 40 mm
materiál: kvalitní a odolný, přesné zpracování
použití: pro sekání zdiva, betonu, kamene atd.,upnutí v elektropneumatických sekacích kladivech s upínáním SDS Max
Sekáč se používá pro sekání zdiva, betonu, kamene, dlažeb a podobných materiálů, pro upnutí v elektropneumatických sekacích kladivech s upínáním SDS Max, rozměry uvedeny v názvu výrobku.
rozměry: 18 x 280 x 40 mm
materiál: kvalitní a odolný, přesné zpracování
použití: pro sekání zdiva, betonu, kamene atd.,upnutí v elektropneumatických sekacích kladivech s upínáním SDS Max
Sekáč se používá pro sekání zdiva, betonu, kamene, dlažeb a podobných materiálů, pro upnutí v elektropneumatických sekacích kladivech s upínáním SDS Max, rozměry uvedeny v názvu výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklíčidlo, sekáč |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 5902143128120 |
| Výška přepravní: | 2,2cm |
| Šířka přepravní: | 4,6cm |
| Hloubka přepravní: | 36,5cm |
| Objem přepravní: | 0,36938dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,53kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
