Sklenice 300 ml, dvoustěnná DOBLO.
objem: 300 ml
Dvoustěnná sklenice DOBLO je vhodná pro podávání studených i horkých nápojů.
Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj ve skleničce déle teplý, než v běžných skleničkách.
Skleničky jsou vhodné do myčky.
objem: 300 ml
Dvoustěnná sklenice DOBLO je vhodná pro podávání studených i horkých nápojů.
Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj ve skleničce déle teplý, než v běžných skleničkách.
Skleničky jsou vhodné do myčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice dvoustěnné sklo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022603741 |
| Výška přepravní: | 12,5cm |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 10cm |
| Objem přepravní: | 1,25dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,2kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
