Set zahradní/balkonový MARCO stůl + 2 židle
Jedná se o prostorově úsporný set, stůl určený k přisazení ke zdi, nebo balkonovému zábradlí a židle zabírají po složení minimum prostoru.
Set zahradní / balkonový MARCO, stůl + 2 židle.
set obsahuje:
1 x půlkruhový stůl s prosklenou vrchní deskou, rozměry 70 x 40 x 63 cm
2 x skládací židle, s textilenovým výpletem 2 x 1, rozměry 55 x 45,5 x 78 cm
materiál: kov, sklo, textilen
nosnost max. 100kg
Výrobek je určen pro domácí použití.
Jedná se o prostorově úsporný set, stůl určený k přisazení ke zdi, nebo balkonovému zábradlí a židle zabírají po složení minimum prostoru.
Údržba: Výrobek omývejte pouze mýdlovou vodou. Nepoužívejte žádné chemické prostředky. Pro zachování dlouhé životnosti nedoporučujeme používat ve vlhkém prostředí, či trvale v exteriéru. Chraňte před nepříznivým počasím (vítr, mráz, déšť,...)
set obsahuje:
1 x půlkruhový stůl s prosklenou vrchní deskou, rozměry 70 x 40 x 63 cm
2 x skládací židle, s textilenovým výpletem 2 x 1, rozměry 55 x 45,5 x 78 cm
materiál: kov, sklo, textilen
nosnost max. 100kg
Výrobek je určen pro domácí použití.
Jedná se o prostorově úsporný set, stůl určený k přisazení ke zdi, nebo balkonovému zábradlí a židle zabírají po složení minimum prostoru.
Údržba: Výrobek omývejte pouze mýdlovou vodou. Nepoužívejte žádné chemické prostředky. Pro zachování dlouhé životnosti nedoporučujeme používat ve vlhkém prostředí, či trvale v exteriéru. Chraňte před nepříznivým počasím (vítr, mráz, déšť,...)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Set zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022548677 |
| Výška přepravní: | 20cm |
| Šířka přepravní: | 50cm |
| Hloubka přepravní: | 99cm |
| Objem přepravní: | 99dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
