FZS 2105-E Ele. strun. sekačka FIELDMANN
Příkon: 250 W,Záběr sečení 22 cm,Poloautomatická strunová hlava,Hmotnost 1,3kg,,Volitelné příslušenství:,náhradní struna 15 m/1,0 mm
Příkon: 250 W
Záběr sečení 22 cm
Poloautomatická strunová hlava
Nastavitelná rukojeť
Hmotnost 1,3kg
Volitelné příslušenství:
náhradní struna 15 m/1,0 mm
Záběr sečení 22 cm
Poloautomatická strunová hlava
Nastavitelná rukojeť
Hmotnost 1,3kg
Volitelné příslušenství:
náhradní struna 15 m/1,0 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.53 kg |
| EAN: | 8590669265824 |
| Motor: | ELEKTROMOTOR |
| Příkon: | 250 W |
| Záběr sečení: | 220 mm |
| Nastavitelná rukojeť: | Ne |
| Hmotnost výrobku: | 1,3 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
