Schůdky kov+PH 2 protiskluz. MO nosnost 150kg
Schůdky mají bezpečné protiskluzové nášlapy a nohy jsou opatřeny protiskluzovými koncovkami.
Schůdky kov + PH, 2, protiskluzové, MO, nosnost 150 kg.
celková výška: 82 cm
výška horního schodu: 46 cm
nášlapný schůdek: 30 x 20 cm
nosnost: 150 kg
Jednostranné 2 stupňové kovové schůdky pro domácnost jsou určeny pro všestranné použití.
Schůdky mají bezpečné protiskluzové nášlapy a nohy jsou opatřeny protiskluzovými koncovkami.
celková výška: 82 cm
výška horního schodu: 46 cm
nášlapný schůdek: 30 x 20 cm
nosnost: 150 kg
Jednostranné 2 stupňové kovové schůdky pro domácnost jsou určeny pro všestranné použití.
Schůdky mají bezpečné protiskluzové nášlapy a nohy jsou opatřeny protiskluzovými koncovkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Schůdky ocel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022438794 |
| Výška přepravní: | 92cm |
| Šířka přepravní: | 5cm |
| Hloubka přepravní: | 48cm |
| Objem přepravní: | 22,08dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
