Sada klíčů OP leštěných 6-32mm, 12díl. STALCO
- s antikorozním povlakem
Sada klíčů OP, leštěných, 6 - 32 mm, 12díl. STALCO.
sada obsahuje: 6, 8, 10, 13, 15, 17 mm
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
sada obsahuje: 6, 8, 10, 13, 15, 17 mm
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada op klíčů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 5901466154779 |
| Výška přepravní: | 37,7cm |
| Šířka přepravní: | 9,8cm |
| Hloubka přepravní: | 9,9cm |
| Objem přepravní: | 3,657654dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,646kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
