Sada klíčů OP leštěných 6-22mm, 12díl., držák STALCO
- s antikorozním povlakem
Sada klíčů OP, leštěných, 6 - 22 mm, 12díl., držák, STALCO.
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada op klíčů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 5901466154885 |
| Výška přepravní: | 14,3cm |
| Šířka přepravní: | 24,9cm |
| Hloubka přepravní: | 5,1cm |
| Objem přepravní: | 1,815957dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,008kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
