Sada nádobí NATURAL OLIVE smalt 6díl.
Hnrce mají 2vrstvý smaltovaný nástřik SOLID, barva v přírodním odstínu olivy.
Sada nádobí NATURAL OLIVE, smalt, 6díl.
sada obsahuje:
1 x hrnec pr. 14 x 7 cm + skleněná poklice
1 x hrnec pr. 18 x 8,5 cm + skleněná poklice
1 x hrnec pr. 22 x 10,7 cm + skleněná poklice
barva: přírodní odstín olivy
Sada smaltovaných hrnců NATURAL OLIVE, se skleněnými poklicemi.
Jsou vhodné na vaření různých pokrmů.
Hrnec můžete použít do trouby, bez skleněné poklice, která je opatřena dřevěným knobem.
Hnrce mají 2vrstvý smaltovaný nástřik SOLID, barva v přírodním odstínu olivy.
sada obsahuje:
1 x hrnec pr. 14 x 7 cm + skleněná poklice
1 x hrnec pr. 18 x 8,5 cm + skleněná poklice
1 x hrnec pr. 22 x 10,7 cm + skleněná poklice
barva: přírodní odstín olivy
Sada smaltovaných hrnců NATURAL OLIVE, se skleněnými poklicemi.
Jsou vhodné na vaření různých pokrmů.
Hrnec můžete použít do trouby, bez skleněné poklice, která je opatřena dřevěným knobem.
Hnrce mají 2vrstvý smaltovaný nástřik SOLID, barva v přírodním odstínu olivy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022519882 |
| Výška přepravní: | 23cm |
| Šířka přepravní: | 19cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 10,051dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,56kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
