Sada klíčů leštěných 6-32mm, 12díl. STALCO
- s antikorozním povlakem
Sada klíčů, leštěných, 6 - 32 mm, 6díl. STALCO.
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada klíčů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.29 kg |
| EAN: | 5901466154823 |
| Výška přepravní: | 32,5cm |
| Šířka přepravní: | 8,4cm |
| Hloubka přepravní: | 8,2cm |
| Objem přepravní: | 2,2386dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,29kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
