Sada klíčů leštěných 6-17mm, 6díl. STALCO
- s antikorozním povlakem
Sada klíčů, leštěných, 6 - 17 mm, 6díl. STALCO.
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
- z chrom-vanadiové oceli
- leštěné
- s antikorozním povlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada klíčů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 5901466154809 |
| Výška přepravní: | 23,6cm |
| Šířka přepravní: | 6cm |
| Hloubka přepravní: | 5,2cm |
| Objem přepravní: | 0,73632dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,51kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
