Sáček cukrářský 35cm pogumovaný CULINARIA
Sáček je vynikající pro dekorování a plnění pokrmů.
Sáček cukrářský 35 cm, pogumovaný, CULINARIA.
délka: 35 cm
materiál: bavlna
Bavlněný zdobící sáček CULINARIA má vnitřek potažen gumovým nátěrem.
Sáček je vynikající pro dekorování a plnění pokrmů.
délka: 35 cm
materiál: bavlna
Bavlněný zdobící sáček CULINARIA má vnitřek potažen gumovým nátěrem.
Sáček je vynikající pro dekorování a plnění pokrmů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáček cukrářský |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022449738 |
| Výška přepravní: | 5cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 11cm |
| Objem přepravní: | 0,495dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,02kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
