Rozstřikovač nastavitelný
Zahradní rozstřikovač nastavitelný je proudnicový rozstřikovač s vnějším rychlospojkovým konektorem určený pro připojení k různým průměrům hadic dle použitého konektoru. Barva zelená.
Zahradní rozstřikovač nastavitelný je proudnicový rozstřikovač s vnějším rychlospojkovým konektorem určený pro připojení k různým průměrům hadic dle použitého konektoru. Barva zelená.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozprašovač |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022330432 |
| Výška přepravní: | 3,5cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 21cm |
| Objem přepravní: | 0,588dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,047kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
