Rendlík 14cm se skl.poklicí 0,95l nerez PICCOLO Belly
Nerezový rendlík PICCOLO se skleněnou poklicí lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.
Rendlík 14 cm, se skleněnou poklicí, 0,95 l, nerez, PICCOLO Belly.
objem: 0,95 l
průměr: 14 cm
výška: 6 cm
materiál: nerez 18/8
Nerezový rendlík PICCOLO se skleněnou poklicí lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.
objem: 0,95 l
průměr: 14 cm
výška: 6 cm
materiál: nerez 18/8
Nerezový rendlík PICCOLO se skleněnou poklicí lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rendlík + poklice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022597156 |
| Výška přepravní: | 10,5cm |
| Šířka přepravní: | 15cm |
| Hloubka přepravní: | 31cm |
| Objem přepravní: | 4,8825dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,675kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
