Razidla čísla 6mm
ruční raznice - číslicerozměry: výška písmen 6 mm (typy znaků podle DIN 1451)balení: plastový box kvalitní uhlíková ocel - pevnost 800 N/ mm2 , zakalené hroty
ruční raznice - číslicerozměry: výška písmen 6 mm (typy znaků podle DIN 1451)balení: plastový box kvalitní uhlíková ocel - pevnost 800 N/ mm2 , zakalené hroty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Razidla abeceda, razidla čísla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5902143121442 |
| Výška přepravní: | 3,6cm |
| Šířka přepravní: | 3,6cm |
| Hloubka přepravní: | 6,6cm |
| Objem přepravní: | 0,085536dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,26kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
