TOP IR50 BT rádio černé TELESTAR
Internetové rádio,Telestar TOP IR50 černý,,Budík,Časované vypnutí,Displej Ano/Ne,Ukazatel času: 7,,Počet předvoleb FM: 500,USB,,Typ baterie: Digitální,Dálkové ovládání,Podpora MP3,Výstup na sluchátka,Napájení: Síť,Speciální funkce: Přehrávání hudby z USB flash disku, nahrávání,Funkce budíku:,Bluetooth,Buzení rádiem,Datum,Den v týdnu,Duální buzení,Kalendář,Nastavení jasu,Noční osvětlení,Předvolba radiových stanic,,Barva:,Antracit,Černá,Výška: 9,02 cm,Šířka: 24 cm,Hloubka: 11,1 cm,Hmotnost: 0,6 kg,
Internetové rádio
Telestar TOP IR50 černý
Budík
Časované vypnutí
Displej Ano/Ne
Ukazatel času: 7
Počet předvoleb FM: 500
USB
Typ baterie: Digitální
Dálkové ovládání
Podpora MP3
Výstup na sluchátka
Napájení: Síť
Speciální funkce: Přehrávání hudby z USB flash disku, nahrávání
Funkce budíku:
Bluetooth
Buzení rádiem
Datum
Den v týdnu
Duální buzení
Kalendář
Nastavení jasu
Noční osvětlení
Předvolba radiových stanic
Barva:
Antracit
Černá
Výška: 9,02 cm
Šířka: 24 cm
Hloubka: 11,1 cm
Hmotnost: 0,6 kg
Telestar TOP IR50 černý
Budík
Časované vypnutí
Displej Ano/Ne
Ukazatel času: 7
Počet předvoleb FM: 500
USB
Typ baterie: Digitální
Dálkové ovládání
Podpora MP3
Výstup na sluchátka
Napájení: Síť
Speciální funkce: Přehrávání hudby z USB flash disku, nahrávání
Funkce budíku:
Bluetooth
Buzení rádiem
Datum
Den v týdnu
Duální buzení
Kalendář
Nastavení jasu
Noční osvětlení
Předvolba radiových stanic
Barva:
Antracit
Černá
Výška: 9,02 cm
Šířka: 24 cm
Hloubka: 11,1 cm
Hmotnost: 0,6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radia a radiomagnetofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 4262508450299 |
| FM tuner: | NE |
| Počet předvoleb FM: | 500 |
| Podpora MP3: | Ano |
| Budík: | ANO |
| Časované vypnutí: | Ano |
| Výstup na sluchátka: | Ano |
| Napájení: | SÍŤ |
| Výkon (RMS): | 7 W |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| USB: | Ano |
| Výška: | 9,02 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 11,1 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 0,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
