DR-540GY FM/DAB/BT RADIOPŘIJÍMAČ SHARP
Radiopřijímač,DR-P540(GY),,Radiopřijímač,Přenosné digitální rádio plné nejnovějších funkcí; poslouchejte přes vestavěné stereo reproduktory nebo jednoduše zapojte sluchátka,,Digitální rádio DAB/DAB+/FM s RDS,Paměť na 120 stanic (40 BestTune, 40 DAB, 40 FM),Bluetooth 5.3, LCD display,Dvojitý budík,2,4" barevný displej se stmíváním,Napájení přes USB-C nebo vestavěnou lithium-iontovou baterii,Vestavěné Stereo reproduktory nebo použití konektoru pro sluchátka pro osobní poslech,Teleskopická anténa,,Rozměry výrobku (ŠxHxV): 206 x 131 x 86 mm,Hmotnost výrobku: 0.89kg
Radiopřijímač
DR-P540(GY)
Radiopřijímač
Přenosné digitální rádio plné nejnovějších funkcí; poslouchejte přes vestavěné stereo reproduktory nebo jednoduše zapojte sluchátka
Digitální rádio DAB/DAB+/FM s RDS
Paměť na 120 stanic (40 BestTune, 40 DAB, 40 FM)
Bluetooth 5.3, LCD display
Dvojitý budík
2,4" barevný displej se stmíváním
Napájení přes USB-C nebo vestavěnou lithium-iontovou baterii
Vestavěné Stereo reproduktory nebo použití konektoru pro sluchátka pro osobní poslech
Teleskopická anténa
Rozměry výrobku (ŠxHxV): 206 x 131 x 86 mm
Hmotnost výrobku: 0.89kg
DR-P540(GY)
Radiopřijímač
Přenosné digitální rádio plné nejnovějších funkcí; poslouchejte přes vestavěné stereo reproduktory nebo jednoduše zapojte sluchátka
Digitální rádio DAB/DAB+/FM s RDS
Paměť na 120 stanic (40 BestTune, 40 DAB, 40 FM)
Bluetooth 5.3, LCD display
Dvojitý budík
2,4" barevný displej se stmíváním
Napájení přes USB-C nebo vestavěnou lithium-iontovou baterii
Vestavěné Stereo reproduktory nebo použití konektoru pro sluchátka pro osobní poslech
Teleskopická anténa
Rozměry výrobku (ŠxHxV): 206 x 131 x 86 mm
Hmotnost výrobku: 0.89kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radia a radiomagnetofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 4974019204475 |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 120 |
| DAB+: | Ano |
| Budík: | ANO |
| Výstup na sluchátka: | Ano |
| Napájení: | BATERIE |
| Výkon (RMS): | 10 W |
| Výška: | 13,1 cm |
| Šířka: | 20,6 cm |
| Hloubka: | 8,6 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 0,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
